Споделена история от Тинейджърски

Тя е влюбена в друг?
Здравейте, аз съм момче и наскоро, заради един мой приятел се запознах с едно момиче една година по-голяма от мен(16) аз съм на 15, тъй като е рускиня и е дошла в България преди доста време е един клас по-надолу тоест 9-ти, както и аз.
Но това не е важно, та наскоро започнахме да си общуваме и пишем всеки ден до късно през почивните дни до 5 часа сутринта. В последствие разбрах, че наскоро е скъсала с бившият си приятел, но по едно време започнах да се влюбвам в нея наистина много виждахме се не толкова често, но си пишехме всеки ден и то наистина много, докато един ден
Тя ми писа "чувствам се наистина тъпо днес на тази дата тръгнах с бившия ми" и ми каза, че има чувства към него.
Бях безмълвен тя още го обичаше макар и той да я беше наранил, беше скъсал с нея заради друга. Тя не можеше да го забрави, НАИСТИНА много я цення и ако ѝ кажа какво чувствам може приятелство ни да не е същото и въпросът ми е какво да правя да действам ли макар че тя обича друг?

Коментари

1.   Действай.

2.   Тя те използва за изтривалка ти си и единствено "добър приятел"

3.   Виждам го около 2 дни след като си го писал, та дано успееш да го видиш. Ако я обичаш давай - кажи как се чустваш, но не оставай само с думите. Ако кажеш такива силни думи, то ще трябват и дела. Кажи на въпросното момиче, че искаш да я направиш щастлива и да заличиш белезите от бившия и т.н. - Важно! : Недей да го обиждаш и тем-подобни. Просто бъди малко по-смел! Късмет! ( Ако го видиш, моля отговори дали нещата са се получили!)

4.   Трябва да си по-смел. Според мен тя се опитва да те предизвика. Със сигурност ако тръгнете тя ще забрави бившия си.

5.   * Хм, ще ти кажа че ти не я обичаш, по-скоро си привлечен от нея... заради произхода.
Свикнал си с нея, заради прекомерното общуване, но не си влюбен, просто си заблудено малко човечИ.

*Не бъди с някой, който е влюбен все още в друг/а, това е нещо като закон, защото винаги ще ти разказват за другите (предишните), винаги ще те сравняват, това е кофти, а пък ако наистина си влюбен в този човек, повярвай болезнено е.

*Намери си момиче, което няма да те използва да отдушник, за което ще си единствен.

- Maryjane

6.   "чувствам се наистина тъпо днес на тази дата тръгнах с бившия ми"

Това е директна покана да я сваляп и утешаваш. Трябвало е още тогава да и кажеш, че можете да излезете, да се разведри, да забрави и там ако беше я предразположил добре, щяха да се случат нещата. Само че трябва и да си малко твърд в случай че тръгне да те ползва за кошче за душевни отпадъци.

Мисля, че все още не е късно, действай.

7.   Момиче на 19 съм и напълно подкрепям номер 6 найстина е трябвало когато и е тъпо точно ти тогава да идеш да излезете или просто да я разведриш да я разсмееш да си го нея ако плаче ще я прегърнеш ще я утешиш после ще я разведриш ще я дигнеш ще я гаделичкаш или каквото трябва само за да я разсмееш в трудните и моменти трябва да си до нея ти за да започне да има нужда от теб.. НО не винаги и на момента защото така ще започне да те ползва само когато има нужда и ще си просто приятел нщ повече трябва понякога все пак да не бързаш да и отговаряш да не и пишеш веднага или понякога просто само да го прочиташ може и да се сърди на моменти но ти ще се извиняваш и така просто ще започне да изпитва нужда от теб дори да се влюбва.. казвам ти го като жена и като човек който го е изпитал това.. винаги когато е тъжна бъди до нея подкрепяй я разсмивай я постоянно и за да не станеш просто добър приятел само се отдръпване леко на моменти за да може да изпитва нужда от теб и сама ще се влюби а когато е тъжна е момента да действаш прегръщаш я и опитай да я целунеш ако усетиш че иска апък каквото такова :)
Винаги така се получава че се влюбваме в тия приятели