Споделена история от Тинейджърски

Надъхваща музика
Давайте всякакви жанрове, конкретни групи или песни нахъсващи за зала. Нещо силно и смислено. Да не е само викове и крясъци както повечето метъл, подчертавам повечето, защото има и хубави. Може би някакъв рок..

Коментари

1.   Wu-Tang Clan

2.   Motorhead - the game

3.   The Score невероятни са

4.   Металът е най-надъхващата музика, само без дет метъла, той е въпросното дране за което говориш. Търси индустриал метъл.

5.   Metallica
Five Fingers Death Punch
Godsmack
Megadeath - Angry Again най вече, но чуй и Simphony of distruction
Slipknot

6.   Metallica
Five Fingers Death Punch
Godsmack
Megadeath - Angry Again най вече, но чуй и Simphony of distruction
Slipknot

7.   Trap рапът е доста добър за тази цел

8.   Sodom - Nuclear Winter, Agent Orange;
Exodus - Bonded By Blood, And There Where None;
Motorhead - King Of Kings, Ace Of Spades;
Megadeth - Symphony Of Destruction;
Voor - Evil Metal;
Pantera - Walk, Fucking Hostile;
Butcher Babies - Jesus Needs More Babies For His War Machine;
Huntress - Zenith, Spell Eater,
Sx10 - Heart Of A Rebel;
Exodia - Wicked Seed;
Crucified Barbara - Rock Me Like The Devil;
Soulfly - Great Depression;
In This Moment - Adrenalize;

Съжалявам, ако някои песни са прекалено тежки или не отговарят на очакванията.

Black Sabbath

9.   Mark Sherry-Outburst Radioshow

10.   Rotting Christ, Gojira, Amorphis, Paradise Lost, Dark Tranquility, Arch enemy, Heaven Shall Burn, Insomnium, Ne Obliviscaris, Sabaton, Behemoth, Meshuggah, Amon Amarth, In Flames, Mastodon, Emperor, Sonic Syndicate, Opeth, Sepultura...

11.   Enigma - Hello and Welcome (Radio edit)

12.   Static x - the only
Disturbed (група са)
Slipknot - before i forget

13.   Skiller - Monster, Hero и повечето, ако не и всичките им песни xD

14.   rammstain - du hast

15.   Ретро чалга супер много се кефя и се надъхвам!

16.   Слушай Thousand Foot Krutch, Linkin Park, Starset, Three days Grace
Това е най-добрата музика. Ню/Рап метъл

17.   Много е важно да намериш музика с подходящ ритъм за специфичните упражнения.

За бягане в моята листа са:

Light cavalry overture
Willhem Tell overture
Bon Jovi Runaway
Джазираната версия на съветския марш от Red alert 3
Trial of the champion grand crusader music
W. A. S. P. Babylons burning и Wild child
Whitesnake Fool for your loving no more

За силови упражнения и дълги дистанции - 10км. слагам маршова музика.

Дядо Торбалан

18.   Три полоски