Споделена история от Тинейджърски

Тя го използва...
Хей, как сте, хора? Надявам се да сте добре. Ок, вече започвам.
Харесвам едно момче. Толкова е хубаво, с медно русата си коса и кафявите си очи, слаб, много добър и забавен.
Всъщност, харесвам го от началото на учебната година.
Когато го видях просто краката ми се подкосиха. Ставаше ми лошо.
Но не беше възможно да ме харесва, той е едно от най-хубавите момчета в класа, а аз най-обикновена зубърка с очила и вързана на опашка (просто косата ми пречи).
И не ми обръщаше внимание, не го заговарях, беше ме срам.
По история започнахме да седим на един чин, но още не си говорехме.
И един ден, по скайп му казах, че е много тихо без него и т. н и почнахме да си говорим като приятели за общи теми( наистина оказаха се много), училище...
Обвърза се. Уж. С едно момиче на име Е.
Веднага се напрегнах, наистина много. Но за два дни...
Отново. За З. И отново за два дни.
Остана сам известно време и стана гадже с едно момиче от моя клас. И отново се притесних, но все пак им пожелах щастие, любов и да са дълго заедно. Честно казано, завиждам й, но сме в добри отношения с нея.
Та въпросът е, че бившото й гадже я заряза, но тя още го харесва и използва моето момче, защото всичките й приятелки си имат гаджета.
Класът ги накара да се целунат, а тя правеше такива физиономии, сякаш беше яла кисел лимон или нещо такова.
Но искам да му кажа, че то го използва, че не го обича.
Но не искам да ме намрази за това, а и не искам да им се бъркам във "връзката".
Не е редно да го мами така!

Коментари

1.   ти или се стегни, или само ще си наблюдател. Аз съм страшно късогледа и това не ме е комплексирало, но вече нося за удобство лещи, направи нещо с косата си, почни да се обличаш по-така, ако си пълна - отслабни и за Бога, дай някакъв сигнал на момчето, че го харесваш.
Не са ти другите момичета виновна, че сама не се протягаш да откъснеш гроздето
това с физиономийте не е било от гнус, а просто е позарщина, може би момичето се е засрамило и е гледало да излезне от ситуацията, не всеки реагира адекватно като го разцелуват пред хората

2.   Авторката:
1.Искам да нося лещи, но майка ми казва, че ще развалят очите ми (на 13 съм).
2.Косата НАИСТИНА ми пречи, не мога да я издържам пусната, страшно ми е неудобно.
3.Слаба съм.
4.Много ме е срам да му кажа нещо, но започвам да напредвам, защото си говорим по общи теми и вчера момичето скъса с момчето и беше съкрушено и аз там го успокоявах и станахме приятели.

3.   Вземи някакви хубави очила, който са на мода. За косата има много начини да я правиш хем да не ти пречи а пък хем да е пусната. Потърси в гугъла все ще намериш нещо което ще ти помогне за прическата.
Щом сте станали приятели значи нещата вървят на добре. Недей да се срамуваш да му кажеш нещо - колкото повече се срамуваш толкова по-бавно ще се сближавате : ))