Споделена история от Тинейджърски

Прецакаха ме
Ами как да започна аз съм момиче на 17 години. Всички знаем за този период от живота на всеки човек тинейджърските години те са най-трудни. Ами проблема ми е там, че моите са МНОГО ТРУДНИ забърквам се постояно в глупости не съм пропаднала или нещо от сорта не си създавайте погрешно впечатление.

Миналата година срещнах едно момче на моите години ами какво да кажа за него той е пълна отрепка незнам но такива момчета така наречените "лоши момчета" адски много ме превличат. Така де всички го познават и всички имат респект към него може би бях със него заради защитата която така и не получих (подробности) незнам немога да си обесня!

Той постояно имаше проблеми с полицията и аз му осигурявах постояно паричнби средства не съм богата от нормално семейство съм. Дори ме забърка и мене с полицията да бера срам пред съучениците си и родителите ми да се срамят че дъщеря им я разкарват по Районно управление, не съм направила нищо просто понеже съм му приятелка дойдоха да ме разпитват за него.

Зареждах му ваучери почти всеки ден, откраднах от нас неща и ги продадох за да му дам пари набута ме с огромни сметки и дългове които сега аз трябва да плащам а няма от къде майка ми разбра и искаше да ме праща в интернат защото аз неможех да се спра да се занимавам с него.

Майка ми е болна и тези нерви не и се отразиха никак добре. Сега много се страхувам за здравето и. Наказана съм и съм лишена от всичко. Понасям тези последствия заради него а дори незнам защо съм била с него. Скарах се всичките си приятели заради него и ги загубих реално останах сама наще искаха да ми купят лаптоп но заради големите дългове и сметки нямат пари. Сега настоявам и искам да ми върне поне някаква сума, но той се покрива дали да го търся или да се откажа чесно казно не мисля че има надежда че ще ми върне нещо освен повече проблеми да си създам!

Коментари

1.   Извинявай, но си много глупава щом даваш пари на мъж, пардон момче, крадеш и лъжеш. А парите надали ще ти върне. Просто започни "на чисто" и си създай нормални критерии за момчетата, които би харесала.

2.   За съжаление си направила доста глупав избор и сега си носиш последствията от него.
Честно да си кажа много са ми интересни вкусовете на момичета като теб. Като видите някоя отрепка, крадец или наркоман му се мятате на врата като че ли е последния мъж на тая земя а после плачете че ви почернил живота. Ами ти какво очакваше с тоя "герой" - криминално проявен на 17 - какво ти е бъдещето с него - цветя и рози?
А най доброто което можеш да направиш е да продължиш без да поглеждаш назад. А за пари - мисля че няма смисъл да се надяваш...

3.   Това, което си напранила не е много добро, но кой е безгрешен? ! Ти започни "на чисто", а той да е жив и здрав, едва ли ще ти върне парите. Важното е, че си разбрала грешката си! : )

4.   Никой не е безгрешем, но границата с малоумието е след около 5-тия път теоретично казано. Може да си го обичала, но всеки трябва в определен момент да си зададе въпроса това ли е човекът за мен и какво получавам реално от него? Като теглиш чертата трябва да бъдеш на + нали... Започвай на чисто, храни си нормално момче а не дилър, наркоман и т. н. защото тези хора са разрушили собствения си живот и за да продължат да живеят стават паразити. Такива са само за затвора, в който един прекрасен ден дай боже ще отидат. Всичко хубаво и мисли с главата си.

5.   Само спокойно дете, човек се учи от грешките си. Всички сме правили грешки едни по големи други по малки. Само да не ти става навик. Момчето пари няма да ти върне, хванала си се на въдичката му. Вместо той да краде отнякъде, ти крадеш от вкъщи и му даваш /до колкото разбрах/. Сега трябва да си понесеш последствията от глупоста която си извършила, да си върнеш доверието на родителите. Не си търси ново момче както те съветват, учи потърси си работа ако е нужно да помогнеш на вашите зависи каква е сумата. Гледай напред живота е хубав независимо то лошите неща който ни се случват.

6.   Много глупава постъпка... сега ще си носиш последствията! Не знам той какви проблеми има, но и ти имаш определено, било то липса на внимание, комплекси или не знам, за да се поставяш в това тъпо положение!