Споделена история от Тинейджърски

Ниско самочувствие
Здравейте, пиша това, защото ми е нужна помощ. Проблема ми идва в това, че не мога да се сприятелявам в хора... Когато бях 2ри/3ти клас бях подиграван заради ръста ми и оттогава самочувствието ми спадна драстично... Има ли начин да оправя това?

Коментари

2.   Виж сега, не се притеснявай от ръста си, не знам на колко години си но нада ли си с ръст под 1, 30. Ето аз съм от мъжки пол и съм на 19 години и съм висок 1, 69 и не ми прави впечатление че съм по нисък от другите мъже. А за това че ти се подиграват, не им обръщай внимание

4.   Напълно те разбирам... от както се помня ми се подиграват заради ръста ми. Не разбирам защо, не съм ниска, но явно след като не намират за какво друго да ми се подиграват и това е вариант. Не разбирам точно какъв е проблема ти, все пак си бил/а на 8-9. Не знам на колко си сега, но наистина не мисля че това и причината. Относно ниското самочувствие наистина си е голям проблем. Самочувствието е важно, колкото и да не ми се иска да го призная защото не понасям хора със самочувствие до небето. Дай повече информация за себе си за да могат хората да ти помогнат със съветите си. Знам че моят коментар не е най полезният, но все пак реших да коментирам

5.   Спокойно, не си единствен! Нормално е, просто си намери истински приятел - ако съвсем не можеш, то приятел може да ти е животно или роднина. Прекарвай време с тях и ще се почувстваш специален. Като бях 4 за 5 клас едни деца, много по - малки от мен, ме попитаха, въпреки въобще не бях ниска и никога не съм била:
- Момиченце, ти детска градина ли си или 1 клас?
Кипна ми. И сега тия разглезени идиоти ще се провалят! И тези, които са ти се подигравали, и те също. Накрая ще ти завиждат! Такива са - на ръст стават 1 и 90, ама на ум... Успех! :)
One girl