Споделена история от Тинейджърски

Любовен триъгълник
Здрасти! Нямам представа откъде да започна...
Имам си приятел от 8 месеца и връзката ни върви добре. Имам близък приятел, даже мога да го нарека най-добър приятел". Това е и проблемът. Гаджето ми ще е "А", а приятеля ми "П". Всичко ми беше идеално, но преди седмица с П си признахме, че се харесваме. Не очаквах такова нещо, но се случи. Заедно ходим на спорт и с отбора ни беше на почивка, в друга страна. Там стояхме доста време заедно и един от дните бяхме в неговата стая и се дразнихме, и какво, как стана, легнахме един до друг, хванахме си ръцете, и се целунахме. Същата вечер бяхме в моята стая, за да си оправя багажа и защото се беше скарал с един негов приятел, и аз го успокоявах. След това ме прегърна и легнахме. Стояхме буквално 2 часа прегърнати и хванати за ръце. Целунахме се и спахме заедно. И не в смисъла "правихме секс", а буквалното значение. Бях му легнала на гърдите, той ме беше прегърнал и заспахме. Това стана преди 3 дни. Сега не мога да спра да мисля за него, а не трябва, защото знам, че е грешно. Имам си и приятел и не знам какво да правя. Моля ви, наистина ми трябва помощ. И не ми казвайте да тръгна с приятеля ми, имаме хубаво приятелство, не искам да го развалим.

Коментари

1.   Детска работа! Шарени бонбонки "Кръц-кръц".
При вас всичко е в кръга на потенциалностите - ноще не се е случило, но тя вече се терзае...
И тази толкова дълга 8-месечна връзка... Ужас! Само 8-дневна би могла да ѝ съперничи по сила...

3.   То вие вече сте го развалили след тази целувка. Факта, че се харесвате говори, че вие няма как да бъдете приятели повече, защо пък да не бъдете повече от приятели, просто кажи на гаджето си, че вече нямаш чувства, само не бъди и с двамата.