Споделена история от Тинейджърски

Обсебен от секса
Здравейте! Аз съм момиче на 16, а гаджето ми е на 17. Заедно сме вече от 3 месеца. На 4 седмица правих секс с него, това беше първият ми път, допреди това бях девствена. Честно казано беше ужасно. Той беше внимателен, но му е много голям и затова болеше. След този път ме кара постоянно да правим, като обсебен е. И като го попитам казва, че много му харесва тялото ми. Иска да правим по 6-7 пъти на ден. Това не е ли прекалено много? Непрекъснато когато е с мен мисли и говори само за секс. Преди известно време му казах, че ме иска да го правим толкова често, но той е много обидчив и веднага ми се развика. Какво да направя?

Коментари

1.   Чисто и директно го зарежи.

2.   Обясни му, че за теб е опасно, защото щом му е толкова голям, че те боли, значи не бива да прекалявате. 6-7 пъти на ден е доста. Обясни му и ако те разбере и успее да се справи с хормоните си, значи мн те цени. Но ако ти каже, че говориш глупости и пак ти се развика... Скъпа, не е момчето за теб. Знам какво си мислиш: Оф дори не ни познаваш как можеш да знаеш? И тн. Но сексът е нещо, което е важно и за момчето и за момичето. И ако наистина му пука няма да иска да го прави, когато ти не го искаш.
Знам какво е да те искат за секса. Не съм се давала, но около мен винаги са се въртяли само с една цел- да ме праскат.
Не казвам, че и ти си такава. Боже, не! Та аз не те познавам.
Но се замисли дали той иска да прави секс С ТЕБ или С ТЯЛОТО ти. Има разлика.
-Disney

5.   6-7 пъти на ден? ! Тоя луд ли е?
2-3 пъти на СЕДМИЦА е напълно достатъчно - няма да умре от полов глад при това положение...
Хайде, веднъж на ден, да кажем, или два, ако още не сте се нарадвали един на друг, ама 6-7 пъти?
И как го правите това 6-7 пъти? Ако един нормален полов акт, с увертюрата и всичко трае средно по 30 минути, то 6-7 акта това са 3, 5-4 часа! Това е половин работен ден! Вие училище, работа нямате ли? С нищо друго ли, освен със секс, не се занимавате?
Виж, ако не можете да намерите някакво компромисно решение, което да устройва и двамата, по-добре се разделете. Защото ако не можете да намерите, днес ще е за секса, утре ще е за по-съществени работи в живота. Няма смисъл...

6.   Споко. За сега му е интересно и само това му е в главата.
Скоро ще му омръзне и ще те остави на мира
На 25 като влага цялата си енергия в работа, задължения-дори няма да му става всеки път