Споделена история от Тинейджърски

Мисля че са ми сложили нещо в тревата?
Здравейте първо ще помоля да публикувате историята ми защото е важно за мен. Ще започна от там, че съм момиче на 15години. Преди повече от 2 месеца се бях събрала на домашно с едни наркомани. Вземат амфети, пико, екстази и разбира се трева. Бях единственото момиче, имаше още едно, но тя си замина по едно време. Та бях се събрала с тия хора за първи път и ми дадоха да пуша трева, по скоро пуших с тях. Тревата беше доста силничка и веднага почнах да се задавям. Всички повтаряха айде "дърпай бе" и така мога да кажа, че пуших сравнително средно. Пих около глътка бира и тогава почна да ми се вие свят, не можех да стана, привиждаха ми се някакви неща, а по едно време почнах да си мърдам ръката и крака, просто така от нищото все едно получавам гърч. Което никога не ми се беше случвало преди, все едно бях на нещо друго но не и на трева. След около 2-3 часа след като пуших тревата още ме държеше и ставаше все по-зле, реших да изляза навън за въздух и почнаха да ми се привиждат духове и хора, да се сещам за някакви гадни спомени и даже не можех да ходя в една права линия. Не смятам че факта, че навън беше нощ се е отразило по някакъв начин. Даже по едно време си мислех, че умирам тъй като сърцето ми прескачаше и трудно дишах. Въпросът ми е възможно ли е да са сложили още нещо към обикновената трева? Просто колкото и да съм пушила коз никога не ми се е случвало това, особено това с привиждането. Вие как мислите и ако имате подобни истории ги разкажете, ще ми е интересно да прочета.

Коментари

1.   Е, това е малоумно.. Казваш, че за първи път се събираш с тия хора, акъл нямаш ли? Те така може да те надрусат, напият, да те изнасилят и да те оставят като боклук. Накъде сте тръгнали? И аз съм пушила трева, опитвала съм и чай, но от него на мен не ми стана нищо. Според мен може да има и такова в тая трева дето си пушила, защото бившия ми ми казваше, че трябва да си седнал, защото може да започнат да ти се мърдат ръцете или краката. Може и да е била смесена с нещо, да е била друсана. Знам ли ги какво са ти сложили. Веднъж бях пушила и аз трева, и бях в цикъл и припаднах, защото ми падна много кръвното. От тогава бях пушила още 2-3 пъти и то само с някого, на когото имам доверие и знам, че ако стане нещо ще е до мен. Но след това спрях изобщо да се занимавам с това и дори не мисля за трева. Мога да си изкарам хубаво и без нея, както и без алкохол и тн. Научете си да си праеите кефа без такива външни неща, защото след време ще започнете да казвате, че е 'скучно без трева и за да ти стане весело трябва да си дръпнеш'. Както казах, правила съм го и аз, но съм пушила поне с някой, когото познавам.. И както казах също, спряла съм го това нещо, спрях цигарите, спрях да пия, ьащото осъзнах, че това всичкото само ми вреди, най-малкото на джоба, да не говорим за здравето. В повечето пъти (кво повечето, аз съм пушила по-малко от 10 пъти, като от година не съм пипвала) пушех, за да си докарам онова чувство на спокойствие, но познай кво, при мен никога не действаше и нещатя ставаха по-зле. След като пушех имах чувството, че с дни съм напушена, чувах звуци двто не трябваше да чувам, за щастие не съм халюцинирала, че щеше да е ужасно. Съветът ми е да ги спреш тия глупости. Ако ли пък не искаш, пуши в правилната компания, 2-3 дръпки и тва е. Не пуши щото е тежкарско и готино и всичките ти хора пушат и правят еди ди кво.

2.   Чак като твоите моменти не дъм имал, но няколко пъти от малко ми е ставало лошо, капачките са ми умеквали както се казва. Честно казано е възможно да е имало нещо, но дори да е така не трябва да те тревожи, все пак е добре наистина да внимаваш. Ако мислиш да продължиш да си козиш просто проучи нещата малко кой кво ти дава, използва ли те и т. н

3.   Да, може би е имало и чайка вътре. Моля те не се събирай с тази група повече, аз нямам против наркотиците (по-слабите като трева и амфети), но с доверени приятели и добри хора, тези ми изглеждат като някакви отрепки.

5.   Абе, ако ми беше дъщеря, щеше да видиш ти една трева! То не пита как да спре, а дали му сложили нещо? !

6.   Може да си пушила хашиш. От него става така.

7.   Събирай се още с тези хора и някой ден може и да не се събудиш!

9.   Аз смятам пък, че те е хванала паник атака. Това със задушаването е типичен признак на паник атаката и най-зле е като те хване напушен. За ръцете и краката, аз лично, а и мои приятели като пушат много и получават тикове. Но да, има възможност да е имало нещо друго.

10.   Ти си за бой момиченце! Нямаш ли да четеш книжки за лятото и няма ли по -свестни деца, с които да дружиш ами движиш с тия утайки?