Споделена история от Тинейджърски

Някой ще ме хареса ли?
Пише ви момиче на 13! Знам много съм малка да се притеснявам за такова нещо, но тази година ще съм 8 клас и се притеснявам, че бяма да си намеря гадже. Там всички ще са по-големи и се притеснявам дали някой ще ме хареса! Мисля, че имам хубав характер-умна съм, понякога съм забавна, не съм лигла (нито принцесата на мама и тати). Мисля, че изглеждам добре-руса, кафяви очи, нося очила, сочни устни, нямам много пъпки (излизат ми 3 пъпки в месеца), нося А-В чашка, висока съм (1, 73 м). имам много малко (едва забележимо коремче), голям ханш, средно, оформено, закръглено, но не много мусколесто дупе, нямам целулит, дълги, нормални крака, имам тен, дълги, здрави нокти, не нося грим, ... не мисля, чее имам толкова много минуси. В миналия ми клас, от момчетата, никой не ме харесваше! Страх ме е, че това ще се повтори и с новия ми клас. Въросът ми е повече за мъжката аудитория, които са мой връсници или с 1, 2 или 3 години по-големи от мен, бихте ли излизали с такова момиче и ако "не", каво да променя в себе си? А за момичетата-Имали за какво да се притеснявам или не? Моля модераторите да публикуват историята ми, защото съм много отчаяна!

Коментари

1.   Не се притеснявай. Като станеш на 22-25 години, ако пак никой не те харесва тогава се притеснявай.

2.   Бих излизал с такова момиче като теб. Иначе на години си леко малка за мен (е зависи)
М на 20.

3.   Леле мале, в осми клас това ли е най-важното нещо с което те тормози. Вместо за глупости можеш да мислиш как да направиш добро първо впелетление на учителите, който ще ти преподават 5 години или да си купиш нови тетрадки и учебници. Не знам дали светът изтрещява или на мен годините са ми в повече.

4.   Н3 Не, не мисля само за това как изглеждам! Не съм казвала, че само за това мисля! Това е едно от многото неща, за които се притеснявам! И имам предостатъчно големи приятели, които мога да попитам как да направя добро впечатление на учителите вместо да пиша история по-дълга от 50 страници. И имам, поне според мен, достатъчно заделени пари с, които да си купя всичко необходимо за новата учебна година. И питам дали някой ще ме хареса, защото мой съученички, приятелки и познати (повечето връснички), вече са имали поне 10 гаджета и са се е**ли!? !? а аз не! Нямам предвид, че искам да се е*а на толкова крехка възраст но ми се иска поне едно гадже да имам! Не мисля само за това как да си уловя някой, не съм курва, не съм самовлюбена или нещо подобно!

Авторката

5.   Хей! Първо искам да ти кажа, че все ще си намериш някой! Преди няколко дни писах такава тема(досущ като твоята и ако трябва да съм честна доста хейт отнесох) и като по ирония на съдбата си намерих гадже. Иначе съм мн малко по-висока от теб (175см съм) и съм по-пълна от теб(поне така предполагам). Иначе спокойно! Може би има като по-мъничка си имала нещо(лоша лична хигиена, била си по-пълни чака и тн) заради която момчетата са решили, че няма да те харесат! Горе главата! Харесвах себе си, имай самочувствие и се радвай на живота! Иначе за протокола съм висока 175см, тежа 70кг и съм чашка А75, понякога влизам и в Б75(зависи от модела), имам мускулатура и тн.. Предполагам, че ти си още по-добре от мен. Ще си намериш гадже, не се притеснявай!
Ж. 12

6.   Повече бих се тревожила, дали ще имаш приятели/приятелки, отколкото дали ще си намериш гадже. Но ако показваш увереност, ако носиш хубави дрехи, ако не показваш притеснение, може и да се похвалиш с някое хоби или нещо такова и ще си в центъра на социалния кръг.

7.   Ако имаш вулва, мъжете ще те харесват за гадже. Не се бой. Всякакви други белези са незначителни в мъжките очи. И един крак да имаш, и кривогледа да си, пак ще се намери някой, който да иска да прави секс с теб. Това е мъжката природа.

8.   О! Е ти с голямо основание си се загрижила направо!
Хората до 30 години живеят при мама и тате, без да се замислят да се задимяват, а ти - нямало никой да я хареса...
И сега какво - да не вземеш от страх да се нанижеш на първия, който ти обърне някакво внимание? !

Помни мъжете и жените сме 50:50! За всяка жена си има мъж и обратното!
За по-вървежните даже по 2-3 се намират!
(Сега, верно че има разни гейчовци и други такива, но те първо са незначителен процент, и второ - има ги и от другия пол, така че - споко с тях! )

Та ти ще имаш поне няколко кандидата през живота си. Това, за което наистина трябва да се притесняваш е - дали ще успееш да разпознаеш и задържиш най-качествения от тях...

9.   Ако наистина изглеждаш така, то трябва да се притесняваш, че момчетата ще виждат в теб само хубавото ти тяло.

10.   Знаеш ли в момента аз съм на 21, момче и се притеснявам за това дали ще остана гладен всеки ден цепя стотинката, имам някои здравословни проблеми, които адски много ми пречат да се задържа на работа или въобще да си намеря постоянна такава имам само един приятел, който само ходи по леки жени и пие, напоследък губя връзка с него, а да мислим за момичета при мен е невъзможно а даже това че съм сам не ми е проблем толкова.. искам да ти кажа радвай се на това че си 8ми клас бих си умрял от щастие ако просто знам че в следващите 5 години мога просто да ходя на даскало и да ме хранят нищо друго...

11.   Притесняваш се за нещо напълно незначимо. Просто бъди себе си и (както казва номер 3) направи добро първо впечатление на учителите!

13.   Ако на фона на всичко това, което описваш нямаш гадже значи има нещо, което другите не харесват у теб. Някои неща не могат да се опишат с думи - поведение, сексапил, излъчване. Ако те подминават значи нещо от тези неща ти липсва или просто си в неподходяща за теб компания. Съученички рядко се харесват. Виж от друго училище - може да мине номера ;)

14.   Как да кажем дали си добре, след като не сме те виждали..

15.   Браво №3!!
Не са ти много годините-моралните ти ценности просто са високи.
Към авторката: Не спомена дали се определяш като свястно момиче, но пък хубаво, че не забрави да споменеш номера на чашката си и да опишеш задника си.