Споделена история от Тинейджърски

Наказана съм и не мога да виждам приятеля си.
Здравейте, хора! Имам проблем и той е, че родителите ми ме наказаха да не излизам след училище понеже им звъннаха от училище и им се оплакаха от мен, но същинският проблем е, че не знам докога е наказанието ми и не мога да виждам приятеля си. Казаха ми само, че трябва да си оправя държанието и може би малко оценките. Не мога да издържам, някой има ли някакви съвети? Ще съм благодарна.

Коментари

1.   Ами постарай се малко да си оправиш поведението и оценките и сами ще ти отменят наказанието. След това се постарай още малко за да започнат да ти имат повече доверие и тогава ще ти отпуснат юздите малко и ще можеш пак да се виждаш с приятеля си. Въпреки, че след като са те наказали да не си виждаш с него, явно има нещо в него, което ги притеснява и сигурно смятат, че заради него си се променила и ти е паднал успехът. Обаче това няма как да го знам със сигурност. За това, просто им покажи, че си сериозен човек и сами ще станат по-либерални. Сега явно се притесняват да не направиш някоя глупост.

3.   Оправи си държанието и оценките. Покажи, че си отговорна и сериозна и ще получиш повече свобода. :)

4.   Кефят ми родителите ти.Трябва всички родители на палави тийнейджърчета да ги държат под око и с твърда ръка да ги вкарат н правия път!

5.   Такива момичета, като теб дето си хващате приятел и започвате да бягате от училище знаеш ли къде свършвате? На 18г. с дете на ръце, без образование, работа, стаж, с токущо бил ви шута "приятел" и минал на следващата, а вие почвате да ревете на мама и тате, що видиш ли не трябвало така да се получава... на твоите години образованието е на първо място. Имай си ти любовни трепети, но не се обвързвай като някоя неука шматка да бъдеш робиня и ферма за деца на някой мъж цял живот... освен ако това не са ти мечтите де, знам ли не всички сте с акъл в главите за жалост.

Knight Rider

6.   Прави са били вашите да те накажат виждайки, че това момче не ти влия добре и аз бих постъпила така на тяхно място даже ти е малко. Я я виж хлапачката ще си проваля бъдещето заради някакво келешче!