Споделена история от Тинейджърски

Проблем с гаджето, отслабване в бедрата и още нещо
Здравейте! Преди време в сайта беше пусната история със заглавие от типа "Къде е границата между пълно и дебело момиче"... Предполагам някои от вас са я прочели. Тъй като следя редовно сайта по случайност отворих историята и я прочетох. Стори ми се странно подобна на мен и приятеля ми... Беше описал всичко много точно. Осъмних се и тайничко се надявах да не е той. Попитах го, той отрече. Същият ден бях у тях и влезнах в стаята му. Видях, че пише коментар в някаква история и мярнах че заглавието ѝ беше точно това. Той излезе, а аз размърдах мишката... Видях, че коментарът започваш с "от автора" и побеснях. Не защото я е написал(така де и за това), а защото го попитах и той ме излъга. Според вас имам ли право да му се сърдя? Сега вторият проблем. То не е проблем, но все пак. Харесвам тялото си като изключим бедрата. Те са си доста дебели. Мускул имам само от външната страна и леко развит от вътрешната, но има и доста мазнини. Тренирам си редовно, но.. Обиколката ми е 58, 5. Висока съм 175см(предполагам, че има значение). Ще съм ви благодарна ако ми кажете упражнения, режим(НЕ диета) или нещо подобно, което може да ми е от полза.
Третият проблем е свързан с "психическото" ми състояние. Като малка отнася страшно много подигравки(бях доста дебело детенце--първо бхя 155 при 65кг, после 170 на 75, в 6 клас 175-81 и след това отслабнах до същата височина на 67 кг). Всички тези подигравки ми се отразиха ужасно.... За да преодолея всичко това трябва ли да ходя на психолог или нещо подобно?
Благодаря предварително❤️

Коментари

1.   Девойче, чудесна си! Просто си идеална! Истината е, че приятелят ти е идиот! Нямаш идея, просто не подозираш колко секси и възбуждащи могат да бъдат закръглените и оформени женски бедра. Това е най-женственото в една жена. Кажи на приятеля си да ти направи услуга, като се разкара и отива да лови скумрии. Ти си идеална, идеална!

2.   Оле Боже хаха, ще падна наистина, къде съм попаднал.

3.   Толкова е тъжно да разбереш от колко ненужни неща се вълнува човекът днешно време. Толкова пагубен, безсмислен живот. Граница между пълно и дебело, крив нос, нисък ръст, криворазбрано съвършенство, лакомия за още и още пари, как пък никой веднъж не се запита за доброто и лошо в хората.. тъжноооо.. Мило момиче, прекрасно, не позволявай глупостта да те съсипе.

4.   Хеей :(
И аз имам доста обширна талия. Правя клякания. Не знам дали помагат обаче когато съм сред други хора ми е неудобно. Не искам да имам дебел гъз като американките, а тънки краченца, като азиатките.