Споделена история от Тинейджърски

Защо все още не мога да го забравя?!
Здравейте! Ще се радвам да прочетете историята ми, дори да ви се стори отегчителна.

Влюбих се в едно момче преди 3 години и все още мисля за него. Ние се познаваме от малки, той живее в друг град и идва за ваканциите. Признах му всичко, но той ми каза, че не ме заслужава. Била съм прекалено малка за него ( 1 год. разлика), но за него явно е от значение. Толкова пъти му писах, той не винаги отговаряше. Казвах си, че е за последно, че ще го забравя, но не се получи. Когато виждам някое момче си казвам, че не прилича на него, сякаш търся негово копие, за да бъда щастлива. Не искам да се унижавам като му пиша непрекъснато, но не мога да спра, искам да разбера как е и дали е влюбен в някого. Искам да сме приятели, но няма самочувствие, въпреки, че не го признава. Смята, че не е достатъчно красив за мен, но аз не съм съгласна. Всеки път си повтарям, че ще го забравя, но когато се спомене за него, отново започвам да мечтая. Не знам дали това е мания, но не мога да го забравя напълно. Даде ми надежда, че един ден може да се получи между нас, но кога ще е този ден?

Чакам вече 3 год. и не мога да забравя това обещание, което сигурно е лъжа. Знам, че не единствен, но искам да го опозная, да се сближим като приятели. Като се видим не се поздравяваме, толкова ли е стеснителен, толкова ли не иска да се видим. Уморих се да му пиша, мисля си, че с времето всичко ще свърши, но кога? Не излизам много и не познавам момчета, може би в това е проблемът, че не мога да го забравя. Сякаш съм го набелязала и не искам да го изпусна от поглед и осъзнавам, че това е губене на време. Но как да му покажа, че наистина го харесвам и искам да съм с него. Може би си мисли, че не съм искрена и това е каприз. Не мога да му пиша вече, банална ставам и не искам да ме мрази за това.

Ако не го харесвах, дали щеше да иска да сме приятели, може би очакванията ми го притесняват? !

Помагайте със съвети :)

Коментари

1.   Просто те е излъгал, за да не му се разплачеш. Това е жестоката истина. Това момче няма чувства към теб. Не се филмирай, ще го забравиш. Аз обичах нещастно един човек цели осем години, но най - накрая го забравих. Стана от само себе си. Когато му дойде времето просто ще се влюбиш в друг, дори и да не вярваш. Те и на мен така ми казваха хората, аз не вярвах, но накрая се оказаха прави. Животът е пред теб, тепърва ще се влюбваш и разлюбваш. Не го търси повече и не му вярвай на идиотските фразички: "Ти не ме заслужаваш". Това са трикове.

Борония

2.   Благодаря :)

3.   Само те залъгва, че ще стане между вас. №1 е прав. Ще намериш човека, който ще те оцени и ще те обича истински. :)

4.   според мен се опитаи да го забравиш трагни с някои друг няма значение с кои и при мен беше така но си хванах друго гадже и го забравих такачее опитаи и ти

КАСМЕТ ;)

5.   Колко време му е нужно на един човек, да забрави някого при положение, че той е на хиляди километра от него и не се очертава скоро да се видят?

6.   От аритметична гледна точка ли питаш?
3 месеца, 7 дни, 4 часа, 38 минути, 10 секунди и 6 стотни.

Започвай да броиш.

Лоша

7.   5, точно 30 часа и 1 минута.
30 часа ми бяха нужни за пътуването, 1 минута, за да видя мъжа на живота си и да забравя този, които твърдеше, че е незабравим.
Просто стоиш с куфарите си и го виждаш - висок, красив, перфектен, твой!
След 2 седмици бяхме двойка.
Практически след 2-рата седмица дори не си спомнях за предишния.

8.   7 е права.

9.   Здравей. Моят съвет е такъв- ако е трябвало да бъдете заедно ще бъдете, ако не значи така е трябвало да се случи, защото там някъде те чака нещо прекрасно, а защо не и по- добро.

10.   Разбирам те напълно! Имала съм връзка с много момчета, докато един ден не се появи той и забравих за всичко и всички! Мислех само за него. Имахме кратка връзка. Познавам от 1 година, и за тази една година го заобичах. И не, това не е поредната детска прищявка! Обичам го много, но се опитвам да го забравя.. Когато го видя се обръщам на другата страна, просто се опитвам по всякакъв възможен начин да нямам нищо общо с него, защото и най-малката изречена от него дума ме кара да се връщам назад и пак да ме боли!