Споделена история от Тинейджърски

Какъв стил на обличане харесват момчетата
Какъв стил на обличане предпочитате момчета?
1 - момичета облечени в момичешки цветове (розово, лилаво и тн), поли, рокли, гащеризони, чанта през рамо, бижута и тн. и естествен грим;

или

2 - скъсени топове, накъсани дънки, мнооого дълги нокти, много грим, пиърсинг (на носа, пъпа и тн), много татуировки, рядко да носи рокли и поли, панталони, дрехи по тялото и вместо чанта през рамо - раничка;

Като цяло (1) придава повече женствен стил, който е повече сладък и момичешки отколкото секси.

Стил (2) като цяло е по-секси, но изобщо не е сладък.

Също ще ми е интересно да ми кажете 3 неща, които намирате за предимство у едно момиче!

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Аз самата съм момиче и мога да те посъветвам следното . Бъди себе си , обличай се така , както ти самата се харесваш . Всяко момче има различно предпочитание/различен идеал за момиче . Просто се грижи за външния вид и това е . Който трябва да те хареса , ще те хареса гакава каквато си

2.   Дългите нокти не са "секси" (кой ви го втълпи това) - идва ми да попитам как ползва тоалетната хартия, когато видя нокти като на росомаха. Честно до болка, не бих погледнал повече човек, който прилича на къртица. Лично мен пиърсингът винаги ме е отблъсквал (не намирам нищо привлекателно в стърчащи парчета метал), татуировките... са ок, но ако не са грозни и не са места като лице или врат (и да, татуировки на гениталиите също са неприятни).

Винаги съм държал тезата, че ако момиче може да се облича в нормални дрехи - дънки, тениска/риза/пуловер, стандартни обувки/ботуши, яке и може да изглежда добре така, то тя си е all set. Грим - що не, около очите според мен стига; червило - може, не ми прави впечатление; лакираните нокти са добре, ако не са дълги 2 метра (както казахме). Парфюм или дезодорант, без значение.
Не мога да кажа, че ме интересува каква чанта носи.

3.   Точно 1 секунда ми трябва, за да преценя. Харесвам по-високи момичета (не защото съм 1, 99, просто ме привличат), с риза, с лееек тен, малко като испанките, и с татуировки. Твърде префърцунени са ми тия компаньонски роклички и жартиерчета. Първо гледам косата на едно момиче - ако е хубава, т. е. на мен ми хареса - екстра, мога да продължа "огледа". След това гледам изражението на лицето - весело, тъжно, потиснато, изпълнено с досада, безлично... Ако ми трепне отвътре - продължавам. Третото, което гледам, е какво прави с ръцете си - цъка на телефон, отпуснати са, рисува, държи книга, държи ги в джобове... Ако действията й ме заинтригуват, задържат ми погледа - рай! Ако отговаря на всички "изисквания" - направо я взимам. Ама няма такава... Четящата жена е интелигентна жена.

4.   Индивидеално е. Аз се обличам и изглеждам вече по втория начин, който си описала -татуси и обици.. разкъсани дрехи.. и имам обожатели. Преди година, две бях като първия стил и отново имах обожатели. За афициални поводи си нася рокли.. случва ми се да обличам и розови дрешки. Не се подслъгвай да се абличаш по определен начин, за да те харесват момчетата. Намира соцстевия си стил както на теб ти харесва а както си се чувстваш та сама добре и комфортно. Успех!
-Т, 18

5.   Айде на бас, че си отново ти хлапето на 13. Оправихме грима, как да си бършем гъза и сега дрехите почнахме

6.   Аз лично обичам момичета облечени прилично, без прекалено къси полички, накъсани дънки, ниски деколтета, клинчета и дрехи покадващи повече от плътта им като цяло! Мнението ми за татоировките и пиърсингите е че са ненужен боклук от който хората много често съжеляват! Като цяло аз лично съм привлечен от сериозните, възпитани, интелигентни и по прибраните момичета.. Поздрави ако си една от тях!

7.   И двете накуп.

8.   Нещо комбинирано между двата стила е най-добре, но ако трябва да избирам между точно тези два стила ще избера първия.

10.   За мен "стил 1" със сигурност.

М18

11.   Опитваш се да копираш модно движение, което е преекспонирано в България по свой си крайно източен начин. Но все пак ще дам няколко безплатни съвета.

И двата начина на обличане са по-скоро временно движение в модата сред тийнейджъри, отколкото “стил”. И двата начина са взаимно комбинативни. Обличай и използвай “момичешки” цветове - сега ти е времето. Един ден накъсани дънки и кроп топ, следващ с къса флорална рокля. Яке тип бомбер, палто или нещо по-винтидж е акцент и в двата варианта.
~ЗА лек грим и мокър ефект хайлайт; ПРОТИВ дълги нокти и тяло покрито с татуировки.
Компромисен вариант: не толкова чалгарско-дълъг маникюр, но добре оформен такъв в средна дължина. Татуировки тук-там, но не по целите ръце, труп и квот се сетиш.

И момчетата, независимо колко глупави са те, винаги си падат по добре изглеждащи-предимно-натурални момичета.

12.   Абе плюя ви и на проучанията кой-какво-харесва, и на всичкото. Що не се стремите да се харесвате на себе си?

13.   Изброила си само две крайности - кифлите и емо стила. Сега аз ще попитам за нещо друго: момчета и мъже, какво мислите за обикновените момичета, облечени с обикновена блуза, тениска или топ, с дънки и кецове. Някой суичър или кожено яке леко преметнато. Косите - небрежно разпуснати, но чисти и сресани, лицето - без капка грим. Какво впечатление ви оставят тези момичета да питам аз дали има все още надежда за мен.... :)