Споделена история от Тинейджърски

Как да постъпя с момичето което харесвам?
Преди около 2 месеца се запознахме с едно момиче покрай общи приятели. Постепенно с времето се опознахме и аз много я харесвам но ме е срам да си призная. Тя ми каза че много ме харесва като характер, точните и думи бяха "ти си душа човек". В момента не знам какво да правя, защото тя ходи с един приятел. Моля ви помогнете!

Коментари

1.   Ами да ти кажа щом ходи с твой приятел не можеш много да направиш. Единствено времето ще покаже. Ако в бъдеще ви е писано да стане нещо м/у вас. Но щом тя те възприема като "душа човек", значи по-скоро те мисли за приятел.

2.   Кофти е, че ходи с твой приятел. Но, ако не сте толкова близки с него, нищо не ти пречи да и признаеш какво изпитваш. Няма какво да губиш, ако и тя те харесва, ще се получи нещо хубаво. А ако не, поне ще знаеш да продължиш напред. Рискувай и няма да съжаляваш, защото, ако стоиш в неведение ще е по-лошо, все ще си задаваш разни въпроси, на които отговор няма как да намериш, без да си поговорил с нея. Така че пробвай и успех!!! :):):)

3.   Ами ти кво искаш: да изневери на приятеля си и да тръгне с теб. Неможе така освен ако не е (поредната курва). Изчакай да скъса с приятеля си (ако това стане ) и тогава и предложи, но ще постъпиш мн егоестично ако и предложиш сега при положение, че има връзка с друг!

4.   (От автора): Мн лошо стана играхме на една игра "Истината или писка", и имаше въпрoс дали я обичам аз казах "да", после дойде ред тя да ме пита, тя ме попита "Как ме обичаш като приятел или като нещо повече от приятел?", а аз си признах и от тогава отношенията ни станаха мн по лоши от колкото преди.

Предложете някакъв вариянт, какво да напаравя за да и спечеля отново приятелските отношения (мн добри приятели бяхме надявам и да сме в момента, но кофти се получи )?.
Очаквам коментари плс . :(:(;(;(