Споделена история от На работното място

Любов на работното място
Здравейте, не знам как да започна. От близо 2 години работя в една фирма и от около година единия от шефовете ме свaля. Аз си имам сериозен приятел и той го знае това той е семеен с едно дете. Но при всеки удобен случай ме прегръща уж приятелски. Той е готин и привлекателен но ме е страх не знам защо. Може би искам да съм с него но не мога да се реша. От скоро нашата връзка напредна и вече се стига до целувки на по осамотени места, непрестанно ме пита кога ще го направим. Повтаря ми че ме желае много. И само докато ме докосне или прегърне усещам как силно е възбуден. Приятеля ми все още не подозира нищо но ми е много притеснено. Харесва ми да съм със шефа а и сме много добри приятели. Не знам какво и как да го направя!!!

Коментари

1.   МИЛИЧКА ТИ ПРЕЦЕНИ, НО АЗ НА ТВОЕ МЯСТО БИХ ОСТАНАЛА С ПРИЯТЕЛЯТ СИ СЛЕД КАТО Е ЖЕНЕН И ИМА ДЕТЕ ТИ НЯМАШ МЯСТО ТАМ ИСКА САМО СЕКС ОТ ТЕБЕ.

2.   Чакаш някой да ти даде оправдание за изневяра ?-няма такова. Живота е твой-живей го както искаш, но мисли за последствията! Всеки носи отговорност за постъпките си, независимо дали му харесва, носи си твоята!

3.   Знам, че има тръпка и ти се иска да го направиш, но бих те посъветвала да не го правиш. Нали се сещаш, че той като е шеф ще те изчука един-два пъти и после ще те зареже като използвана кърпичка. Нали не искаш да се чувстваш така?

Ако си решила да опиташ нещо по-различно от приятеля ти по-добре го направи извън работата ти /имам предвид да не е с някой от шефовете ти или колегите/. После ти ще се чувстваш гадно. Но в края на краищата избора си е твой. Ако мислиш, че можеш да се чукаш без да влагаш нищо това е добре, но ако залитнеш тогава ще си ближеш раните и няма да има кой да ти помогне. Ще си останеш сама с болката и обидата.

4.   Преди 9 месеца и аз така се двоумях:да започна ли връзка с шефа или не? Е, започнах я защото много силно го желаех, първите няколко пъти беше върховно, не се чувствах гузна пред приятеля си, защото той си го заслужава....

Но напоследък нещата нещо се промениха, разредихме срещите, на раб. място отношението му се промени и разбрах, че не съм единствената му любовница. Но нищо не мога да променя или да върна назад.

Сега като се замисля не бих направила такова нещо друг път с мой работодател. Така че помисли много добре преди да направиш последната крачка към него. След това нещата стават много по-различни и по- сложни. Успех, дано да вземеш най-правилното решение!

5.   Ще сгрешиш много, както и аз сгреших някога...

6.   Аз пробвах и е мн. готино, но между нас няма емоционална връзка, а само секс. Aз нямам нищо против хубав секс с шефа. И двамата си имаме семейство. След секс с шефа през деня на работното място вечерта желая още по силно моя мъж. Тръпката е неповторима.

7.   В България за съжеление, повечето работодатели мъже си позволяват малко повече от нормалните взаимоотношения на работното място. Когато назначат жена "на борда ", уж по приятелски след известно време започват да се пробват, ако стане и мине номера би било добре. После им минава и започват да се държат по различен начин отколкото в началото. Ако се поддадеш сега после ще видш разликата. Мъжете се насищат на чуждото и после обръщат гръб. Имам една стара приказва казвана редовно от майка ми: "Там където живееш и работиш да не "вилнееш", защото нещата могат да станат по-сериозни и проблемите идват неизбежно." Недей си пропилява на вятъра хубаата връзка, заради един . . . . , ти си го имаш и в къщи.

8.   Направи го, защото ако не опиташ от това, може винаги да съжаляваш. И аз го направих, само дето моят шеф няма семейство и се влюби в мен. Но вече няма нищо между нас. При мен тръпката изчезна. Сега сме приятели. Не виждам какво ти пречи. Абстрахирай се от факта, че ти е шеф и бъдете дискретни. Това е!

9.   Има фирми, които са заприличали на публични домове, като дойде ново маце на работа и всички един по един се пробват, дали минава номерът. Лошото е, че след секса жените се привързват - така е устроена женската природа. Уж само за секс, обаче се намесват чувства - неминуемо е, освен ако колегата/шефът не е съвсем зле в леглото. На мъжете им минава по-лесно меракът и вече гледат за нещо ново. Ти ще си потърпевшата, в това няма никакво съмнение.

10.   От автора: Знам че ще съм потърпевша но при мен чувствата ги има вече. И всеки път си казвам че ще сложа край, но ..... не мога. Той е толкова мил спрямо мен. Много е нежен и незнам до къде ще се стигне....

11.   Значи за един Миг удоволствие си в състояние да разрушиш връзката с един приятел, който държи на теб? Хубаво си помисли -не всеки умее да прощава. Мисля, че служебните взаимоотношения трябва да си останат СЛУЖЕБНИ, а личните - само лични. Грешка ще бъде да допускаш интимност на работното място. Все пак сме хора, имаме воля, имаме разум имаме и чувства.... Кое ще надделее РАЗУМА или ЧУВСТВАТА?
Ти избираш.

12.   Исчукай го няколко пъти и искай повишение.

13.   Напусни веднага, минах вече през това и вярвай ми не си струва.....

14.   Здравейте и аз съм една от жените зъбъркали се с шефа си. Изживяването е страхотно, но после се чувстваш ограбена и нещастна. Вече повече от 6 месеца се срещам с него тайно, поради простата причина че и двамата сме семейни. Когато сме заедно всичко е повече от прекрасно, но после в главата ти започват да препускат хиляди въпроси. Боли когато по празниците не можете да сте заедно.

16.   И аз съм в това положение отскоро, той е женен с дете, пределно ясно ми е че няма да ги остави заради мен пък и аз няма да му го позволя, много е странно, вечерта сте се гледали на голо, а на другия ден се правите че нищо не се е случило..... не знам как ще се развият нещата.

17.   Направо е ад и аз съм в същото положение като тебе от 1 седмица и сега се чудя до какво ще се стигне а и жена му взе да се усеща- работи при нас , няма как да не се усети. Дали ще си изгубим работата и достойнството или ще ни бъде още дълго време хубаво с шефа ,който ни дава всичко и иска на нас да ни е "добре", незнам, но всички ми казват че първата теза е най- вероятна.

Нещо хубаво , което едва е започнало , всеки момент може да свърши по най-болезнениея за нас начин. Там ,кадето си вадим хляба, други неща не се вадят... ама и ние жените ...малко да ни поглезят и хайде ..лапнали сме А шефа е шеф , женен е , обича детето си и уважава жена си..... финансово независим е, задоволява всичките си прищявки и ние сме една от тяхллл за съжаление:(((

18.   Толкова ли не уважаваш приятеля си че си способна да му изневериш и то с женен. Ако държеше на него щеше да се противопоставиш на ласките на шефа си и да му дадеш да разбере че си имаш приятел на който държиш и обичаш.Много ми е странно като го погледнеш не ти ли е гузно че до преди 2 часа си била в обятията на друг.

19.   От Автора: Искам да кажа че вече не съм с приятеля си от доста време но причината не е шефа, а обстоятелствата го изискват!!! Колкото и да ми беше гадно, живота е толкова суров, че се случва така че да се разделиш дори от човека който си обичал най-много на света.

20.   А какво стана с шефа?

21.   Ами кво става с шефа? - Отдавна приключи ...

22.   По твое или по негово желание?

23.   По мое разбира се, той все още ми намеква при най удобния момент.

24.   Не е ли завъртял и друга вече? Такъв шеф на сухо не стои. Огледай се.

25.   Ами проблема си е негов с който иска с него да се чука. Нема нужда да се оглеждам...

26.   Ама добре ли чукаше шефа ти или не си доволна. Ако не си била пиши ми на jonnythesexmachine@gmail.com
Няма да останеш незадоволена :)

27.   Здравейте! И аз иам същия /незнам дали да го нарека/ проблем. Работех заедно с човека /той беше зам. шеф тук/, който сега ме ухажва и докато бяхме тук заедно на работното си място, са прехвърчаби искри, защото се познаваме с него доста отдавна, но и двамата сме се прикривали умело, въпреки, че усещахме, че между нас има привличане.

Та откакто него го преместиха към друго учреждение, с което горе-долу сме едно, той започна да ми споделя своите чувства и така започна всичко уж на шега с смс-и и невинни закачки. До този момент между нас е имало само една целувка, но той настоява да се видим някъде другаде.

И двамата сме семейни, той даже за втори път, но при мен в семейството сексът отдавна не върви. Обичаме се, но има някакъв проблем. Искам да го направя, но и аз като теб още се чудя да се хвърлям ли в дълбокото или да остана на брега, както каза той :)))

В крайна сметка животът си е наистина само твой, защото аз се убедих, че каквото и да правиш, ако отсреща не са ти благодарни, просто не си заслужава!

28.   Недей, след като вече сама казваш, че имаш чуства - ще стане още по-зле!!! Той НЯМА чуства към теб!! Няма и да има!! Никога няма да остави жената и детето си, а и не трябва. За твоята връзка ти си преценящ - щом имаш чуства към друг - прекрати я - не си заслужава. Но след секса с шефа ще ти е още по-трудно да го забравиш, а ще се наложи! Мен ако питаш, търси си нова работа, раздели се с приятеля си, прекрати тази драма и почни на чисто!

30.   Според мен живота е твърде кратък, за да пропускаме каквито и да е възможности които могат да ни донесат емоционално удовлетворение, аз знам за какво говориш защото и аз съм в същото положение и ми е трудно да се владея... Разликата е, че моя шеф не го виждам често /той е чужденец, нежен, и не ми е пряк шеф, шеф на моя шеф :) / но знаех че ме харесва и аз него също. Просто се видяхме извън работно време, на място на което нямаше как да ни видят любопитните служители. Прекарахме страхотен уикенд, и не знам дали ще го забравя някога, но си заслужаваше всичко. Аз все още съм опиянена от преживяното, което надмина всичките ми очаквания :))
Иска ми се пак да го видя но не бих го потърсила и не бих му отговорила на обажданията.

32.   толкова директно ти е казал, че иска само секс, че няма на къде повече! я си стой на задника, ако наистина държиш на приятела си и не се занимавай с въпросното шефче. ако пък почне прекалено много да ти досажда винаги можеш да подадеш оплакване от него! поне ще го поставиш в неудобна позиция, ако не друго.
гледай си приятела и не мисли за женени мъже! полза от тях няма!!!

33.   Не четете :) Мацката отдавна се е изчукала с шефа си, и явно я е зарязал, а и не е с приятеля си вече...