Споделена история от Тинейджърски

Момичето или приятеля?
Здравейте, много съм влюбен в гаджето на най- добрият ми приятел! Той знае и реагира доста добре! Тя ми обръща внимание, но защо го прави при положение, че е с него, дали не търси внимание? Само си пишем засега, но доста често. Знам, че не хубаво да искаш гаджето на приятел, но чувствата напират! Ще се радвам да чуя съвети, препоръки и тн.

Коментари

2.   Не го прави, сериозно. Спри да си пишеш с нея и не се отпускай с идеята, че приятелят ти е реагирал добре. На него може и видимо да не му пука, но ти не знаеш какво се случва в главата му. Ако приятелката му е склонна да му изневери с теб, изобщо не ти трябва да си с нея, връзката ви ще бъде обречена почти от самото начало. Звучиш ми доста млад, сигурно си в пубертета и ако е така, тогава е по-рационално да избираш приятел, който проявява разбиране към теб вместо момиче, което е склонно да обърне гръб на гаджето си заради най-добрия му приятел.
Ако се разделят, минат месеци и чувствата ти продължават да напират, може да поговориш с твоя приятел и да премислиш нещата отново. На този етап те са заедно, а ти застрашаваш щастието на близък и объркваш едно младо момиче, което още не знае на кой свят се намира. Не го прави.

3.   Не си разваляй приятелството за нещо временно. Имам една приятелка дето преспа с три момчета от една компания и ги изпокара всичките. Не знам на колко сте, но трябва да цениш приятелството. Като пораснеш съвсем ще разбереш някои неща. И той също си губи времето с нея. При вас всичко е нагон.

4.   Затуй в днешно време да нямаш и приятели... "Чувствата напирали"... Май едни други неща напират в гащите...

А що ти обръща внимание... Щото като повечето жени е к... Като тръгне с теб, след колко време мислиш, ще избере следващия ти "приятел"? Затуй има една приказва - каквото почукало, такова се обадило...

5.   Нещо ми е гнила цялата тая работа. Какво означава да реагира добре? Аз, ако държа наистина на моя човек, ако някоя приятелка ми каже, че го харесва, веднага ще мина нащрек. Не казвам, че ще вдигна скандал, но ще съм нащрек. А за момичето - тя, както сега си пише с теб, при положение че е с твоя приятел, така и ако е с теб ще си пише с други и ще търси внимание. По-скоро бих избрала приятеля. Не мисля, че такова момиче ти трябва, ако искаш нещо сериозно. Ако пък само я треснеш няколко пъти, приятеля ти може да се осъзнае и да го загубиш.

6.   Авторе - не влизай в тоя филм, че ще стане страшно.
Абе няма ли други момичета/жени, които да сваляш? Я се осъзнай малко и не се дръж, като някакво бебе!

М. 32г.