Споделена история от Тинейджърски

Да си загубя ли девственоста на 15??
Здравейте!
Наскоро прочетох тук една история и много прилича на тази, която ще напиша, но и се различава! :)
ЗАПОЧВАМ
На 15 съм и ме приеха в една от гимназиите! това е хубаво, но в миналият ми клас беше пълно с К**ВИ и аз бях единствената, която бях девствена и точно за това ми се подиграваха! После започнаха да ми казват че съм зубарка, зощото единствена завърших с 6. 00... И проблемът ми е че се записах в паралелка, в която ще има и 3 момичета от бившият ми клас:( Но това не е всичко... вчера разбрах че в класа ни ще са също и много металисти, емота, чалгарки и... :)
В старият ми клас имаше само едно момче, което НЕ слушаше чалга и беше много сериозно... знаеше точно какво иска. Общувах само с него. Преди г/д един месец лигЛИТе от класа решиха да си правиме малка "абитуриенска". Само чалга, свалки, секс и пиянски истории... :( Аз и това момче се отделихме от всички останали, но когато аз се върнах да си взема нещо за пиене (кола) я оставих замалко на мястото, на което стоях и излезнах. Като се върнах за около има, няма 10 минути за да пия от колата в нея имаше алкохол (усети се веднага), а под колата имаше бележка "Махай са уе тъпа к**во! ... ЗуБърка.... Защо се правиш на девствена, всички знаят че се натискаш с гаджето ти (по-горе споменатото момче)". Едно момиче блъсна нарочно колата по мен, но аз успях да и изпусна на земята и от нея изпадна един презерватив. Макар и всички да го бяха направили, те се смееха и казаха да идим да го използваме с момчето, а ако ни трябва още само да кажем....

П. П. Аз смятам да си остана девствена поне до 18, но ако това се превърне в проблем в гимназията.... , да правя ли секс преди 18 или не...
ПОМОЩ...

от София съм

Коментари

1.   Абе дете, какво те интересува другите какво мислят. Те другите заради това са такива пропаднали и заблудени, защото ги интересува какво другите мислят. Важно е само ти какво искаш и какво мислиш, нищо друго. Отговорът към въпросите ти е очевиден.

-Death_Blade ^

2.   Я, зарежи тия глупости! От слушане на хорски приказки и водене по чужд акъл никой далеч не е стигнал. Гледай си твоята работа и ученето. Има една готина фраза, сигурно си я чувала: "Кучетата си лаят, керванът си върви". Постъпи и ти така. В края на краищата светът не започва и не свършва с "класа". С тях си само за 5 години. За сметка на това, последиците ако почнеш да курвееш или да си зарежеш ученето са с доста по - дългосрочен ефект. Да предположим: спреш да учиш, за да имаш време за пиянски изпълнения, дискотеки, свалки по нощите с пъпчивите ти съученици - губиш учебни навици - прогресивно затъпяваш - не те приемат в добър университет (защото си затъпяла) - завършваш тъпа специалност или на тъпо място - ако нямаш връзки имаш проблеми с намирането на работа и т. н. и т. н. Гимназиалното образование е страшно важно, от него ти зависят много неща. Замисли се сериозно. Никой не казва да се затвориш в манастир, няма лошо да се забавляваш от време на време, но го прави по твоя начин, а не се води по останалите. Не бъди овца!

Борония

3.   Изразът "да си загубя девствеността" го замнени с "да си спечеля женствеността" и пак претегли всички аргументи "за" и "против"! :)

4.   Сетих се за една от моя бивш клас.
Бяхме 9-ти клас имахме едно момиче от село, не знаеше какво е самобръсначка какво е скубане на вежди. Не всички момичета бяха правили секс, брояхме се на пръсти, аз тъкмо бях се захванала с едно момче, взехме да ставаме близки с някой от момичетата и им бях казала нещо на сексуална тема май, не помня вече и тя се обърна и каза:Ма ти правиш секс? тогава аз и казах е какво да го правя това момче да го гледам ли? Или да се държим за ръчички? Тя казваше че тя до сватбата няма да прави секс, не искала никой да я пипа камо ли да си навира нещо в нея.
След време се захвана с някакъв 30 годишен от нейното село уж много се обичаха, питахме я 1000 пъти дали вече не са правили нещо, защото ние си говорим споделяме си а тя само стой и събира информация. Винаги отговаряше че нищо не са правили, макар че много пъти е казвала че той е спал у тях и уж са спали само на едно легло, били са и у тях. Естествено никой не вярваше, че само спят на едно легло. Чудехме се защо изобщо лъже и не каже да спахме ебахме се или нещо такова, ами ходи да лъже и да се чуди как ние можем да спим с момче и да си се кефим. Понякога се издънваше не беше обмисляла какво да каже и ние се сещахме че вече лъже и че не е само гушкане ми има и друго, но това не ни влизаше в работата.
Дойде времето когато завършвахме тогава вече тя реши да каже, че спят заедно т. е. правят секс. Били правили още като тръгнали той и бил първият тогава я бяхме питали защо е криела, като няма нищо срамно. Къде къде по фрапиращи неща бяхме чували и тя нищо не каза по въпроса.

5.   Леле ти, ако ги слушаш нали са к*р*и според теб. Ти, ако такива хора слушаш... Аз съм на 13 в класа ми сички са детствени според мен. Аз смятан до 17 години да си остана такъв. От 16 до 18 годишен мисля ето в тая възраст, но най ми допада 17. Спокойно учи си. Поне ще стане човек от теб, ако имаш възможност може да имаш хубава работа и в чужбина, а па те ще работат на ден за по 10 лв ще си блъскат главите по цел ден. А, ако ти си учиш и си земеш висше ще си каде каде пред тях.

6.   Не прави нещо толкова важно заради хора, които така или иначе ще намерят начин да ти правят проблеми. В крайна сметка как ще разберат правила ли си или не? Това си е твоя работа. Направи го тогава, когато смяташ за правилно. Според мен доста добре си се ориентирала в това отношение. ;)

7.   1. Колко е пропаднало това училище, че неграмотно момиче да е единственото с 6? /не те съдя, но ми звучи малко смешно и несериозно/
2. Не прави нищо, което не искаш.

8.   Мани ги тия идиоти! От къде на къде щеправиш секс, само за да им угодиш? Нека си говорят.. не ги слушай. Ще правиш секс, само когато се почувстваш готова и си намерила точния човек, а не заради тях.
*Яса

9.   виж, забрави тези детинщини! 100% и в новия ти клас ще има хора, които са като теб.
Иначе те съветвам да не се пазиш на всяка цена до 18, ако намериш човека, ако имаш желание - защо не?
Аз се пазих така до 18 и накрая къде заради нагон, къде заради някакви тъпи мечти и заблуди, избрах най-неподходящия!

10.   Леле, ужас. Съветвам те да го направиш като ти самата искаш. А като си от София и си в някоя гимназия.. като се замисля, че и аз тази година съм в нов клас.... дано не ми се падне като твоя. Къде учиш?

11.   Благодаря на всички за коментарите.. Много ми помогаха :) 10ххх :)

Авторката:)

12.   No 10 ---> в първа английска езикова гимназия - София

Авторката

13.   Ама, серизозно ли!? В първа АЕГ? Носи им се слава на разхайтени, ама пък чак такива в една от елитните, уж, гимназии, малко странно. Аз ще уча в 9 фег, дано там не са такива.

номер 10

14.   Не си готова явно и за това не го прави. Аз го направих на 16 и то само за да си задоволя любопитството. Дето има една приказка - припикало му се, а то помислило че му се е. е! Толкова не ми хареса, че това момче ми беше гадже 2 години, а после не можех да го гледам. Оргазъм изпитах едва когато станах на 21. Така че моя съвет е не бързай да не съжаляваш после. Няма да ги омилостивиш с това, че си правила секс, пак ще продължават да се гаврят с теб, само че по друг начин. И не се опитвай да се защитаваш, а нападай, атаката е най-добрата защита. Не се оставяй никой да ти дава наклон и да те мачка от сега, защото това ще продължи и по-късно. Успех!

15.   Виж,
не ми се четат всички коментари до тук, затова ще бия направо:

малка си още!

Това, че те са к*рви, не означава че трябва да им подражаваш.
не е лошо да си умна, но това не те прави зубарка, прави те само умно момиче! :)

поздрави: javito6911

16.   Виж момиче тези К**ви като станат на 20 и безпаричие и 2 деца има стоят на главите, ти ще си имаш работа, приятел и ще си здравостъпала, ако сега си смотла после ще си мн по човек от другите.. Повярвай ми

17.   Бе кво секи планира на колко години да прави секс? ! Не можете ли да разберете, че тва зависи от много неща и не всеки които го е направил преди 17-18 е идеот, дето от него нищо не става. (Аз не съм възрастен ама тия изрази като ''Аз ще го направя на 17... '' са ми непонятни... )

19.   В никакав случай не си губи девствеността, докато ти не се почувстваш готова за това!!! НЕ ГО ПРАВИ!!!! Никой не може да те накара на сила, не го прави само заради подигравките. Помни и си повтаряй, че това си е твоят личен, СОБСТВЕН живот и само ти, единствено ти можеш да го контролираш!! Не позволявай на тези хора, които ти се подиграват да те накарат да направиш нещо, което ще ти промени живота НЕ по твое желание!!! Ще го направиш, когато сама се чувстваш готова и то с правилния човек!! Помни, че губенето на девствеността се помни цял живот, не се забравя!! Това е един единствен път, не мислиш ли, че трябва да го изживееш по собствено желание, така както ти искаш и с когото искаш? ! Успех и не се поддавай!! :)

20.   НИКОГА, АМА НИКОГА не прави нещо защото другите го правят! Запомни това и много яко си го набий в главата!