Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е ?
Здравейте! Преди около десет дена го направих за първи път (на 14 съм), приятеля ми е с 6 години по-голям от мене (разбира се не съм му първата ). И друг път сме се натискали, прониквал е само с пръсти в мене, и този път ме беше извикал за това, бях в него гола докато изведнъж ме претисна силно към себе си, попитах го какво прави и му казах, че ми пречинява болка, а той ме попита направо. Съгласих се, защото си помислих, че ще го загубя, ако не му пусна. Казах му само “моля те бъди внимателен “, беше нежен, правихме го с презерватив. Аз бях с крака на раменете му не се смейте, но ме беше заболяла главата от люшкането и бях с леко притворени очи, докато не усетих нещо топло да се стича между краката ми, скочих веднага и отидох в банята да се измия, той ми обясни, че презерватива се е скъсал, аз започнах да плача, оспокои ме като ми каза, че просто не било възможно да забременея още през първия път повярвах му станах и си отидох беше вече около осем. Та проблема е в това, че трябваше да ми дойде преди 5-6 дни по принцип менструацията ми е редовна и никога не ми се е случвало да ми закаснее с повече от 2-3 дни. Въпроса ми е дали е възможно да съм бременна.

П. П : Историята ми е истинска, моля ви помогнете ми!! Много се притеснявам..

Коментари

1.   Може и да си забременяла, за най-сигурно отиди на гинеколог. Не отлагай! И да-може да се забременее и от първия път...
Д

2.   Това, че няма как за забременееш т 1вия път е пълна лупост риск винаги има. Както каза 1 отиди на гинеколог или поне тест си направи.
Само не ми е ясно като ще правиш секс защо не прочете поне нещо да разбереш, то се вижда, че обща сексуална култура няма. Дано това да ти е за урок и дано не си бременна, защото не виждам как ще реагират родителитети, дете на 14 тръгнало секс да прави без да знае основни неща, пуснала му да не я зарежел...
Scream

3.   Здравей!
Съвсем възможно е да си бременна! Какво значение има 1ви, 2ри път... Все тая... Трябвало е да ти вземе от тези хапчета, които се пият до 72ч. след подобен инцидент.
20 годишният ти приятел е постъпил меко казано безотговорно, съжалявам че ти го казвам. Отиди на гинеколог и ако можеш поговори с родителите си или с някой твой близък. Не знам защо си мислиш, че ако не му пуснеш, ще го изгубиш. Ако един човек държи на теб, а не е с теб само заради секса, ще те чака докато си готова, а няма да те пришпорва. А и този на 20 къде се занимава с теб... Явно никоя на неговата възраст не му се връзва...
Виж почети малко повече за секса и за предпазването от нежелана бременност! Дано този път не е станала белята, но за следващите пъти си имай едно на ум. А и на 14... Знам, че се чувствате големи и готови за всичко, но защо не поизчакаш поне 1-2 години още, та и тялото ти да стане готово и да изпиташ и удоволствие от секса, а не да го правиш за да угодиш на някого!

Ginger~~~

4.   Честито мамче

5.   Посъветвай "големия" си приятел да се образова.
Ясно е, че няма да отидеш на гинеколог, просто си купи тест и ще се успокоиш... или ще се паникъосаш повече... само два варианта са- + и -

Мег*

6.   А, защо веднага не взе "Ескапел"?

Борония

7.   офф, аман от глупави деца. Според мен си бременна. А тоя твой приятел ми идва да го хвана и да го заколя....

9.   от авторката до номер 6, от къде можех да знам, че цикълът ще ми закъснее?

10.   Шансът да си бременна е огромен. Приятелят ти е много глупав щом мисли, че от първия път не може да се забременее. Направи си тест за бременност.

P. S. Не сте ли чували за „Ескапел“?
*Яса

11.   Естествено, че е възможно да си бременна. Кат си проста, без акъл и морални ценности... Аз на 14 сигурно не знаех още какво е това секс...

12.   Все пак благодаря на ВСИЧКИ!

13.   И аз съм на 14, девствна съм, обаче взимам при сърце твоята история и просто не знам какво да тв посъветвам.. защото и аз и ти, както и повечето от обкръжението в този сайт знаят, че вероятноста да си бременна е огромна.. Но може да ти закъснява и по причината, че си правила секс, в смисъл, че след първият път са възможни такива закъснение.. Мисля, че веднага трябва да си вземеш тест.. и после ни разкажи моля те... Успех, дано не си бременна!

15.   Разбира се, че няма как да знаеш, че ще ти закъснее. Тоя ескапел се взима точно заради това. При такива ситуации-ако се скъса презерватива, свърши в теб или нещо подобно, при съмнения взимаш Ескапел-най-добре веднага на същия ден или рано на другия.
Мога само да ти кажа дано да не си бременна и внимавай занапред.

Мег*

16.   Шанса да си забременяла е 99%, понеже си здрава, права, и се е изпразнил в теб. Защо поне като свършва не го вади? Или пък точно го е изкарвал и е попаднало вътре, понеже презерватива се е скъсал. Трябвало е да пиеш Ескапел. Приятеля ти е на 20, момчетата на тази възраст са още деца и не знаят нищичко, е поне повечето...
Сега си направи тест... след седмица някъде.. Но не ти ли дойде до няколк одена сто % си бременна....

17.   Ами не е възможно да знаеш ще ти закъснее ли или не, но щом се е скъсал презервативът защо не взе Ескапел или друго подобнонещо? ! Май имаше подобен коментар, но съм потресена колко сте не, уки и малки и как пристъпвате към секса. Да му "пуснеш" да не те зареже. Е, по-голяма тъпотия - здраве му кажи. Веднага си вземи тест, а после върви на лекар. На кой ден след последния цикъл правихте секс? Спомни си, защото е важно, въпреки че и извън времето на овулация може да се забременее. Само не казвай, че не знаеш какво е овулация.

18.   Твойто момче е гледъл да си направи кефа, пък ти сега се чуди и умувьи дали си или не си бремена!!! Разбира се, че може от първия път да си бременна!!

19.   Здравейте , направих си теста , оказа се положителен .

20.   Положителен? ! Направи си още един, за да си сигурна, често стават грешки.
Не мога да си представя какво ти е сега, но все пак, помисли ли какво ще правиш сега с детето?

Мег*

21.   Е какво да прави каквото и кажат родителите това, тя е непълнолетна все едно сама нещо може да направи

22.   Според мен трябва да каже на родителите си и да направи аборт в качествена клиника.... има поне още... най -малко 10 години да узрее напълно за бебе.... Иначе.. майка и ще го гледа....

23.   Не знам - дано има хубав край твойта история. Аз съм на мнение, че най-доброто, което можеш да направиш е аборт. Сега и ти си дета - нито можеш да го гледаш, нито да предоставиш някаква сигурност на това дете, а и по този начин ти си затваряш много врати - от една грешка както се казва, ще ти бъде иначе цял живот трудно - и да учиш и приятели в гимназията да си намериш и да водиш нормално детство и тийнейджърски години и просто за някаква по голяма реализация. Не е задължитлно, но масово. Във всеки случай, ако наистина си бременно, това ще си остави свойте белези - защото един аборт все пак е и голяма негативна емоция и психически не е лесно човек да го превъзмогне и забрави.
Дано все пак се оправиш :)
Пиши как са се развили нещата.
Ана

24.   От авторката ,
Някой може ли да ми препоръча добър гениколог от Варна ?

25.   Мисля, че е напълно възможно. Напражи си тест.

26.   мила, веднага казвай на родителите си!
НЕ МОЖЕШ ДА НАПРАВИШ АБОРТ БЕЗ ПОНЕ ЕДИН РОДИТЕЛ, а да износиш дете на тази възраст е лудост!
Действай бързо!

27.   Така е... За единия секс и хоп - животът се преобръща. Никой не мисли, че човекът отсреща също цели само едното удоволствие и никога не би поел отговорност за човешко същество, което дори е наполовина негово... Не се обвинявай толкова, вината не е изцяло твоя, важното е, че имаш съвест.

29.   Кофти ми е малко, понеже и е било за първи път... Сега с какво отношение и мнение ще остане за секса... Голяма травам ще е и кой знае...
Аборт със сигурност, понеже иначе майка и ще трябва да гледа още едно дете.

30.   Номер 19 и 27 са един и същ човек - авторката... защо кореспондираш със себе си?

31.   Да бе вярно 19 24 27 е един и същ , ние тука дава ме съвети на вятъра

32.   Ох... много кофти ситуация... Виж, колкото повече отлагаш, толкова по-зле става... Няма смисъл да питаш за гинеколог тук-или намери някой от интернет и си запиши час възможно най-скоро, или сподели с майка си и тя да ти помогне. Наистина ми стана кофти за теб и историята ти, дано да има добър край, доколкото това е възможно.
Ginger~~

33.   Голяма каша сте надробили, нямаш време за губене! веднага на гинеколког. Вашите няма какво да ти се карат точно в момента, сега имаш най-голяма нужда от подкрепа. във Варна съм чувал като добри д-р Румен Шопов в Градска болница (май сега Св.Клементина) и д-р Градинаров.

34.   Оф какво го упреквате момичето може пък и да е искала да го направи все пак нито е предполагала че има вероятност да се скъса презерватива нито нищо , пък ако го е направила сао и само за да угоди на приятеля си е тогава наистина е постъпила глупаво , но нейна си работа ! Дано да не е бременна !

35.   Значи приятелят ти или верно н езнае че от първи път МОЖЕ да се забременее или ако е знаел, то естествено те е излъгал, че не може за да те успокои, и какви са тия-ако не му пусна ще ме зареже. Това са пълни глупости. Човек който те обича вобще няма да те насилва да го правите и като цяло мисля, че трябва да те чака теб-да му кажеш че си готова, а не да ти се натиска и да ти казва, че иска да го направите. А и какъв мъж е тоя? на 20 години и да ходи с такива малки като теб- това означава че не може да впечатли зряло момиче, умно, интелигентно, на неговата възраст :D срам и позор, и си мислят че са мъже, като прелъгват 14-15 годишни, а те тогава влизат в пубертета и ак да не се излъжат, при положение че са и все още неопитни в живота и т.н.
Май си бременна, а и мисля че е трябвало веднага след инцидента да се посъветваш с някой който разбира и да вземеш тея хапчета Ескапел.
Абе такъв е живота, допускаме грешки и се учим от тях.
Следващия път да знаеш!! И да имаш вече не 1 а 2 на ум.

36.   Честито мами ^^ ...
как може да си толкова заблудена :X ... не виждаш ли , че те иска само за ...

37.   ОЛЕ, МАЙКО, БОЖЕ ГОСПОДИ, ОПАЗИ МЕ! Може и да е грубо, но дано никога не бъда на твое място!!! КАК, ПО ДЯВОЛИТЕ СИ СЕ СЪГЛАСИЛА??? !!!??? УМЪТ МИ НЕ ГО ПОБИРА, ТИ АКЪЛ ИМАШ ЛИ? Защо не се замисли, дали, ако наистина те обичаше щеше да те принуди? !