Споделена история от Тинейджърски

Празна
Чувствам се толкова празна незнам какво е льобов и живот защото никога не съм изпитвала такова чувство е това е моята история аз съм странна не изпитвам никакви чувства свиквала да ме тъпчат да говорят зад гърба ми аз съм черната овца на тази земя слушам обиди те на хората............Не съм идеална и какво от това всеки си има шибаните недостатъци наричат ме психо,смотана,тъпа,откачалка,и какво ли не идва ми да избягам от всички проблеми някъде на далеч общо взето животът ми е скучен дори приятелите ми са двуличници....

Коментари

3.   Ще се изненадаш колко много хора се чувстват като теб. Всички попадаме на лицемери и двуличници, всички сме били предавани и сме се чувствали излишни. Но не сме!

Не губи надежда! Един ден всичко ще се оправи!

4.   Запитай се, единствената с подобна история ли си? Бих ти подсказал, не си и няма да бъдеш най-вероятно, защото всеки един от нас, хората по света е бил в такова отчаено, депресирано състояние, или просто не му е вървял на добре живота.Точно заради това всички тези хора са живи и продължават да са си такива, защото са имали силата и волята да продължат напред колкото и да е зле ситуацията в живота им.Затова аз, един от стотиците хиляди непознати, те моля* събери сили, спри да се отчайваш от всичко и всеки, започни да живееш живота който имаш и ти принадлежи, защото няма как да промениш това което вече ти се е случило, но имаш силата и избора да променяш това което предстои да ти се случи.Може и да съм само на 15, може и да не съм видял почти нищо от живота, може и дори да не знам какво точно представлява живота, но нищо не ме спира да се опитам да ти дам малкото надежда, която да те накара да се бориш за по-доброто.

AveraSamfe
"не вярвай на тези, които нямат вяра в теб"
твоята история ме вдъхнови, така да го кажа