Споделена история от Тинейджърски

Готова съм да бъда с него дори и само за 1 път...
Здравейте! Преди известно време се запознах с едно момче от един сайт. Страшно много ми харесва и ме привлича.. И това се случи още в първият момент, в който го видях.

Има обаче и един проблем. Все още не съм правила секс:((... това много ме измъчва и потиска. Ако той разбере не знам как би реагирал, иска от мен само сексуална връзка..

Просто съм се побъркала нацяло и не спирам да мисля затова.. Готова съм да бъда с него дори и само за 1 път, защото си има приятелка и не мога да очаквам друго.. Но го искам, знам го - просто ме побърква този мъж...

Коментари

1.   Ти момче ли си?

2.   Скъпа не си струва! Няма смисъл да си с него, тогава повече ще те боли после и няма да го забравиш!

3.   Ами, не - момиче съм ...

4.   Eбати и въпроса "ти момче ли си?"

5.   Ами щом го искаш толкова много, защо пък не? :)
А и откъде знаеш, че той иска само секс от теб. Може след това да се променят нещата. Не го изпускай :) Той щом си има приятелка и търси секс с други момичета, значи нещо може би куца във връзката им. възползвай се :)

6.   Не, не и не! При толкова мъже да си загубиш девствеността точно с този, който иска САМО секс от теб.. Не може да се уважаваш толкова малко! Срамота! Скоро ще срещнеш някой, който да те иска много повече и то не само като сексуален обект! Я си отвори очите!

7.   Може да има истина в думите на Н 5. Но може и просто да иска да спи с теб, без въобще и да си помисли да се раздели с приятелката си, заради друга. Ако е така, не се поддавай в никакъв случай! По какво съдиш, че иска само секс?

8.   Кажи на колко години си? Аз смятам че не си струва защото после ще срещнеш някои друг които ще харесаш повече. Може в момента да ти се струва не възможно но е така ;). Тъи че щом те иска само за секс и нищо повече го остави морето е пълно с рибки ;)!!!

9.   Ами аз съм на 22, а колкото до това - тои самия е директен и каза само секс и нищо повече...

10.   Ти си решаваш. Но според мен ако преспиш с него при това положение, значи не се уважаваш достатъчно като жена!

11.   И аз бях в подобна ситуация, да не кажа същата. Направих го, нищо не излезе, но не съжалявам. Решението все пак си е твое - успех.

12.   Хмм, какви са тези съвети на старомодни лели...
Искаш ли да ти кажа - мъжа от сайт или не си е мъж, секса по същия начин ...

Проблемът е, че винаги ще дойде един момент, в който трябва да почнеш да правиш секс - замисляш ли се и за този момент? Тогава пак ще се чудиш правилно ли е или не е - отговор няма - този момент просто трябва да дойде - все някога...

След като го искаш ,няма проблем, прави неща само които желаеш - тогава грешка няма!
Не разделяй секса и партньорите по - това от къде ги познаваш, всеки секс е специален с нещо - подобно на обред - всеки път с друг човек е малко подобен на първия - стеснителност, умереност, може и даже сдържаност, срам-всичко това се променя-след известна близост и опознаване. Другото, което е -дори секс само секс в някои случаи е по добре, за да си наясно, че няма да има наранени, но понякога пак се влюбваш дори и в секс партньора си. Не виждам нищо лошо да се "поизучиш" с този кандидат "учител", ако пък секса е страхотен не се знае - може и да изллезе нещо сериозно ;) Просто опитай!!!

13.   Отдай се изцяло на желанието. Какво значи да уважаваш себе си? Всеки си има свое виждане. Моето е, че ако наистина се уважаваш, ще правиш нещата, които желаеш. Не слушай какво ти казват другите. Не искай съвети. Не забравяй също, че не се знае какво ще ти се случи утре. Просто опитвай от всичко, но с мярка.

14.   По добре не дей помисли си и той има приятелка как би се почувствала тя постави се на неино място апък така вредиш и на себе си.

15.   Така аз съм мн по малка от теб (авторката), но според мен не трябва да си губиш девственотта с мъж, който иска от теб само секс. Ти сериозна връзка ли търсиш или някакъв ''чукач''!