Споделена история от Тинейджърски

Секс в такава възраст?
Здравейте, всички! Имам известен проблем с мойта приятелка. Опира до секс разбирасе вече сме заедно 6 месеца. Тя се чуства зле заради една нейна приятелка защото тя я базика как е вазможно да не сме го правили. Е както и да е. Аз сам на на 14 и половина а тя след 1 месец става на 14 кажете ми как да й налея мозък в главътъъ!

Не че аз не сам навит ама не може такова нещо. Имам предвид, че искам да го направим не, че ще стане ..Скоро! Вапросът ми е колко време тряба нейното тяло си има сащо мнение а много почва да ни става гадно.

Еххх. ХОРМОНИ!Трудна работа. Помогнете дайте някво мнение моля.:) Благодаря ви! Сорру за правописните грешки. Българин сам ама барзам сега простете!

Коментари

1.   Не може да й налееш мозък. Че сте малки, така е. Просто приятелката ти не трябва да се влияе от това какво казват другите хора. Ако се чувствате готови действайте, но аз лично ви съветвам да поизчакате още. А и преди да предприемате каквото и да е било поговорете с родителите си за рискове/опасности, въобще всичко, което трябва да знаете преди да започнете да водите полов живот!

2.   Браво на теб! Един разумен млад мъж!

3.   Браво бе пич. (мъж съм на 47 и имам две дъщери.)

4.   Еми благодаря че се отзовахте. (от автора)
Иначе известно ми е защита бла-бла абе сега се развиваме по бързо :) хьхьх!

5.   Всъщност ти мислиш като разумен човек, а тя като дете. На тази възраст като се заговори за секс всеки иска да сподели или най-вече да се изфука за нещо, а като не си правил секс не можеш да се включиш в разговора и ти някак тъпо - НО ДО ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ СЛЕД ТОВА НЕ Е ПРОБЛЕМ ЧЕ СИ ДЕВСТВЕН.

6.   Браво на теб, че мислиш така, дано не се обидиш, но според мен тя е има мек мозък, дава на приятелката и да я командва и да я навива към лошо! Що за приятелка има тва момиче, нима не вижда, че тая само я провокира???? Не знам опитай се да я вразумиш, но в никакъв случай не се съгласявай с нея, в случая ти си прав. Изчакай я, бъди сигурен, че тя не е готова, не е узряла още за такова нещо.

8.   НЕ БЪРЗАЙ.

9.   МАЛКИ СТЕ.

10.   Немаш си акъл у главата мене ако пи паднеше такава веднага щях да се възполвам не ги слушай тия възрастни
комунистчета тяхното време мина

11.   До 10 ти на 10 ли си?
Да знаете колко деца пребивам е заради такива приказки за секс, после забравят да мислят за секс цели няколко години.

12.   11 цепи марака :D

13.   10,аз не съм от "тия възрастни комунистчета " , момиче на 17 съм и съм била на положението на въпросното момиче но за щастие се оказа че имам и истински приятелки и момчето което искаше да се възползва неуспя...а иначе милички още сте малки аз едва тази година на 17 се реших да го направя...
Успех и ти се възхищавам ти си един истински мъж

14.   Браво, един тийнейджър да мисли с главата си. Поздравления!