Споделена история от Тинейджърски

Случвало ли се е и на други?
Здравеите, аз сьм момче на 15 години, и имам различаващ се проблем с момичетата :( .

Когато видя много хубаво момиче и то ме загледа, тогава и аз го поглеждам, и замрьзвам не мога дори да отпусна една усмивчица и сьрцето ми почва да бие много силно и имам чуството е ще се пръсне ако продалжа да я гледам :( .

Между другото сьм детствен, и не сьм се целувал не сьм грозен но не сьм и момчето мечта :D Спортистче сьм тьи че имам малко релефче :D

Не мога да разбера на какво се далжи това. Даите ми сьвет и дали е нормално на моята вьзраст да не сьм се целувал и как да постапвам. Благодаря предварително :) .

Искам да се извиня на тези които са го прочели и го смятат за безмислено за загубата на времето :)

Коментари

1.   Напълно нормално е че си девствен и не си се целувал не се безспокой има си време и за това :)))

2.   Напълно нормално е, усещаш свиване в стомаха, мека топлина, мислиш, че каквото и да направиш е грешно, а в следващия момент вече си изпуснал момента за каквото и да било..

Просто се вземи в ръце винаги има първи път: в секс, в целувка, в поздрав, изобщо, когато си спокоен, тогава владееш ситуацията, а когато си нервен със сигурност ти личи и не е в твой интерес.. Следващият път се усмихни приветливо махни с ръка, дори поглед с очи отваря тежки врати - ЗАПОМНО ЕДНО НЕЩО: МАЛКИТЕ ЖЕСТОВЕ, ПРАВЯТ НЕЩАТА ПРЕКРАСНИ!!!

3.   Здравей! аз съм момиче на 13, но се радвам че все още съществуват момчета като теб, защото напоследък се е напълнило със свалячи и брокаджий.

Така сега сериозно:
До колкото разбрах си срамежлив. Може да е от компонията с която движиш. Ако те са по отворини и те злепостовят това те подтиска. А може и да се чувстваш недостоен за едно красиво момиче, но това е глупаво всеки е достоен за всекиго. Както казва №2 другия път просто се усмихни ведро или пък помахай с ръка.

Така ще се запознаеш с някое момиче и ако си имате доверие и наистина съществува нещо м/у вас ще дойде ред и на първата целувка и това не трябва да те плаши.
Успех!

4.   Повярвай ми нищо ти няма! Ти си едно съвсем нормално момче. Дори много по-свястно от много други. И между другото повечето момичета макар и да не си го признават харесват точно такива момчета само че тия на твойта възраст още не го осъзнават!

5.   Много благодаря на всички, че ми помогнахте :) БЛАГОДАРЯ

6.   Остани такъв какъвто си! Аз съм момиче на 14.... и предпочита МОМЧЕТАТ КАТО ТЕБ, а не някви свалячи. КАТО СИ ЛЕСЕН НЕ СИ ИНТЕРЕСЕН!! Има ги много такива, но като теб няма много. Усмихни се. Погледни я. Кажи и здрасти И тва е. Повярвай ми и на мен отначало ми беше доста трудно. Трябваха ми повече от две години да ме срам да му кажа здр. Как си? Кво правиш.?..... Не ставай като другите! Откъде си между другото. Кво тренираШ? Аз тренирам тенис! Обичам спорта!! А ти?

Сори, че излезнах от темата. УУспеех!! И пиши кво е станало...

7.   (от Автора) Здрасти еми не мога да ти кажа от къде съм но мога да ти кажа какво тренирам, тренирам лека атлетика :P и аз обичам много спорта. А относно темичката която съм поставил харесвам едно момиче от моя клас и започнах да се отпускам и да разговарям с нея и се надявам нещата да потръгнат. Това го дължа от част на вашите съвети Благодаря!!! До скоро!!!

8.   Не мисля, че има нещо странно в тва, че още не си се целувал, щом не си намерил човека, браво, че не си го направил на всяка цена. До колкото тва със "замръзването" мисля, че е било от притеснение. Поздравления за момичето, знаех си, че ще намериш човека за теб. И аз обожавам спорта и тренирам плуване.

9.   На 10 съм но вече съм се целувала не е най - великото нещо на света.

10.   Еми не е я, щото си на 10:)))

12.   Номер 9 - ПИКЛА !!! Туй в някое филмче на Барби ли го видя?!

13.   Д И В А К. П Е Т К А Н