Споделена история от Тинейджърски

Проблем с теглото
Здравейте всички, които влизате в този сайт. Сигурно ще си помислите тази е поредната, която се оплаква, че е с наднормено тегло и ще пита за някакви диети. Не съм от тези. Значи аз съм едно обикновено момиче на 17 години, което е вманиачено от идеята да напълнее. Висока съм 164 и тежа 50кг. Наистина има и по-слави момичета от мен, а и много хора са ми казвали, че имам перфектно тяло. Естествено има и такива, които са ми казвали, че трябва да напълнея малко. Винаги съм харесвала по-пълни момичета, в смисъл да си имат от всичко. Не харесвам момичета тип манекенки- кльощави и едва държащи се на краката си.

Това ми е фикс идея още от малка и просто искам да ви попитам дали случайно знаете някакви хапчета или витамини за апетит. Всеки ще каже това става само с ядене- опитвала съм да ям колкото се може повече, но организмът ми така в свикнал, че приема определено количество храна и след това не мога да погълна нищо повече. Ще ви бъда много благодарна, ако ми кажете нещо за напълняване. ;]]

Коментари

1.   сама ще си напълнееш като порастнеш още мъничко, като забременееш един ден.
Не се тъпчи с химии и други работи за напълняване и не се тъпчи с вредни и сладки храни. Бъди себе си, който ще те хареса, ще те хареса каквато си. Важното е да си здрава, слушай тялото си!

2.   здравей, докато забременееш има многооо време, историята ти ми е до болка позната, цял живот съм искала да мапълнея, поради куп комплекси в моята глава, сега съм на 19 години, започнах сериозно да се занимавам с моя проблем, купих си "бирена мая" евтина е, има я във всяка аптека, с нея пиех и "рибено масло" малки желирани кръгли капсулки и то е евтино, естесвено пиех ги година еефект нулев, тогава бях на 16 години. Един ден отидох на гости при баба ми и споделих за терзанията си, тогава тя ми каза да ям следното нещо, купуваш си един буркан мед, но от този, който продават бабите по пазара купуваш три банана, нарязваш ги в меда и объркваш, ядеш от това по една лужица преди хранене и една лъжица след хранене, за 4 месеца качих 10 килограма, сега вече обичам тялото си и изглеждам като манекенка, тогава бях висока 171см и 49кг скелет ужасна гледка, днес съм 173см и тежа 58кг, обиколкта на бедрата ми от 46см сега е 51см, дупето от 88см сега е 92см и навсякъде съм идеална, поне за мен си знам какво е да си комплексирана от тялото си, пожелавам ти успех и епременно използвай съвета ми!

4.   Авторката: Номер 2 благодаря много за съвета ти, непременно ще опитам с меда и банана ;] Иначе и аз съм пробвала с бирена мая и рибено масло, но нямаше никакъв ефект.