Споделена история от Тинейджърски

Има ли надежда ?
Здравейте! За пръв път пиша тук.
Момиче на 19 години съм. Преди около 2 месеца е запознах с момче, всичко беше наред, тръгнахме, бяхме прекрасна и щастлива двойка.
Преди около седмица той ми съобщи, че иска да се разделим, защото е попаднал в емоционална дупка, трябваше ми 1 ден да разбера, че става въпрос за бившата му приятелка, с която е бил 5 години, връзката ни му е запомнила за нея и той в момента се намира в затворен кръг. Каза ми, че е мислил, че е готов за връзка, но съжалява, че ме е забъркал и наранил. Няколко пъти писах, търсех, видяхме се 2 пъти, но на втория път той беше окончателен, че иска да се бори сам с това негово състояние. Казах му, че ще го чакам, ще му дам време, той не пожела, но накрая каза, че ако намеря друг, през времето което него го няма, да не го изпускам, аз казах, че не искам, и бам - на следващия ден видях, че съм блокирана, попитах го защо, казах му следното "не виждам проблем, ако ти изпитваш всички тези неща към мен да продължим напред? " Той ми звънна, питай го дали ги изпитва тези неща, първо той каза да, след това каза, от части, накрая каза не и бе блокира навсякъде! Въпреки че аз съм го писала милион пъти дали наистина изпитва тези неща, отговорът винаги беше да. И сега според приятелка той е казал, че не е било истина, за да се откажа от него и да продължа живота си, без да го чакам.
Но аз не искам, знам че не е било лъжа.
Изкажете мнение, според вас, има ли шанс да се върне? Аз също го притисках когато той каза, че иска време. Сега ако го дам, според вас има ли надежда? Защото ако двама души се обичат, били а щастлив, нищо не би попречило, нали?

Коментари

1.   Това са глупости мила гледал е да те използва и вече си му омръзнала и се чуди как да те разкара...Не го търси повече дори и да ти е трудно и мъчно...Ще го забравиш!

2.   Ако толкова те обича ще е с теб. Най много сега да си хване друга. Продължавай напред и не се занимавай с тоя повече според мен, но ти си знаеш. Успех.

3.   Абсолютно оправдание, моля те изобщо не си хаби времето да го чакаш този - нито е пораснал, нито е измислил нещо оригинално. Не те обича, но начинът по който е искал да скъса с теб и да излезе невинният объркан е брутален.Абсолютно хлапе ! Моля те, направи го за себе си - намери си някой, който иска да е с теб и те оценява във всички аспекти,не хлапак който се опитва да прекрати връзката ви като се изкарма емоционално объркания. Явно си влюбена доста щом пишеш тези неща и не осъзнаваш истината. Той ако беше по-адекватен и се държеше мъжката би могъл да каже истинската причина, от друга страна да приемем факта, че е истина историята, която ти предлага. Ами замисли се, ако наистина държи на теб и връзката ви е истинска, то с появата на този проблем, с изпадането в тази дупка - мисля,че би се обърнал към теб, има ли чувства към теб, то трябва ти да си му упората, да държи на теб и да се опита заедно да преодолеете това.

4.   На сила хубост не става. Просто го оставяй!

5.   Според мен той е прекъснал вашата връзка защото за 2 месеца ти не му си позволила да правите секс и той повече не иска да си губи времето с теб. Да се въздържаш една или две седмици е ок, но да го измъчваш два месеца без секс е направо мазохизъм към него от твоя страна. Вие младите момичета си мислите че като не пущате скоро и момчетата ще се влюбят във вас. Голяма грешка правите.