Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е да съм забременяла?
Здравейте на всички! Аз съм момиче на 16 години, което иска спешно някой да му даде съвет, но не може да поиска от приятелите и роднините си.

Ще започна от самото начало на случката. Тъкмо се прибирах в къщи, защото моите приятели се прибраха и те. Момчето, което преди много харесвах и все още си го харесвам спря с колата си срещу мен. Попита ме къде отивам и аз му казах, че се прибирам, защото нямам какво да правя. Той ми каза да се кача в колата и ще измислим нещо. Обикаляхме и отидохме пред училището в града (града ни е малък и всички се знаем). Там ни стана скучно и пак започнахме да обикаляме града с колата. Той отиде до едно усамотено място и започнахме да си приказваме. От много приказки се започнаха и целувките. Той започна да ме съблича и т.н.

Аз съм девствена и все още съм, защото не съм му пуснала и няма да пусна ей-така на някой си. Направих му свирка, не ми беше за пръв път, а той ми биеше пръстчета. След това ме попита дали искам да се опита да го вкара и аз се съгласих, но той не успя и му казах, че ме боли и той веднага спря и повече не е питал за това. Продължих да му правя свирка и след 4-5 минути той свърши. Въпросът ми е: Докато се е опитвал да си вкара члена, може ли да е попаднала сперма в мен, въпреки че след това свърши, а не преди това. А другия ми въпрос: Девствена съм, може ли са забременея?

Моля Ви, без обиди от сорта много си малка не мисли за такива неща, защото не съм толкова малка. Той е на 19 години.

Коментари

1.   Не е възможно да си забременяла според мен, спокойно. Можеш да продължаваш така, но МОЛЯ ТЕ, направи си една услуга - вземи си презервативи и си ги носи в теб. Можеш да си вземеш и лубрикант, продават ги при кондомите. Другият път, когато решиш да правиш секс, ще имаш с какво да се навлажниш + кондом и ще можеш да си спестиш глупавите въпроси от типа „бременна ли съм“. Ако ползваш лубрикант, няма да е толкова болезнено, а и ще може да стане актът, когато ти решиш, разбира се!
Уважавай си тялото, не позволявай секс без кондом.
Иначе, не си малка, няма лошо, ако искаш, но бъди отговорна! Не прави компромиси, само с кондом!

2.   Подкрепям номер 1. Не си малка, просто бъди по-отговорна. Не мисля че е възможно да си бременна, но ние не сме били там за това си направи тест за всеки случай. Забавлявай се, но се пази!

ПП: Не позволявай да става нищо, ако не е по твоя воля :)

Passion

3.   Бременна си

4.   Ох боже няма страшно нали не е свършил в теб и дори не е скъсал ципата споко всичко ще е наред

5.   Защо не четете книжки и да се обучите преди да правите нещо такова? Явно не всичко може да се научи в училище, но иди в една голяма библиотека, или провери по интернет какви книге има по въпроса - нещо написано от лекар, най-добре български лекар, за да се знае че пише за нашата реалност и разбери всички възможни проблеми, които би могла да очакваш и как работи тялото на човека за да си наясно със собствената си биология. Ако си сигурна, че си още девствена, то тогава не си бременна.

6.   Защо така нападате момичето. То пита за да се образова и е притеснено, нещо напълно нормално. Няма да те плаша, не би трябвало да си бремемно. Вземи си презервативи все пак за да си по спокойна за в бъдеще и си правете удоволствието, орално, ръчно или както искате. Сега му, е времето, забавлявай се, но с мярка ии акъл :)

7.   Авторката: Номер 5 аз съм напълно сигурна, че още съм девствена. Това не ме притеснява, а това дали може да съм бременна. Благодаря на всички за съветите!

8.   Не си!!! Но за свое спокойствие, направи си тест. Не се харчи много за него, просто не си бременна, вземи най-евтиния и друг път внимавай.

9.   Щом казваш, че си още девствена и че той не е свършил в теб, значи не си бременна. Но както казаха и другите, за да бъдеш самата ти по-спокойна, направи си едно тестче. Наистина си купи презервативи! Така ще се предпазиш и от болести, и от нежелана бременност.

Smiling girl

12.   Първо казваш "няма да пусна ей-така на някой си." ,а после "След това ме попита дали искам да се опита да го вкара и аз се съгласих.." Нали? Не че нещо, амаа... Не знам в момента дали си бременна, надявам се да не си, нооооо съм убедена, че ще се питаш още много пъти!! Не знам дали си ме разбрала.. Съмнявам се, но както искаш.. така ме разбирай!! Нямам думи..

13.   Тя просто ви попита вие пишете така все едно и се карате. Престнете! Вие вместо да и дадете съвети и да я успокоите че не е бременна вие я нападате. СПОКОЙНО мила не си бременна щом си сигурна че си девствена.

14.   Не си спокойно