Споделена история от Тинейджърски

искам да не ми пука
Така на 17 години съм почти и човек да ми каже нещо накриво и започвам или да се притеснявам или цял ден да ми е криво за това. В смисъл как да спре да ми пука. Засягам се мега лесно. Знам, че мнението на хората винаги ще съществува обаче не мога просто да съм спокойна. Такава филмарка съм. Буквално някой може да ме разплаче с едно изречение само. Такава съм била цял живот. Как да се променя. Какво трябва да направя.. Искам да стана като една моя приятелка. На нея не и пука от мнението на хората ама грам. А аз се загясам от всичко.

Коментари

1.   Здравей, за да не ти пука за мнението на хората трябва да бъдеш себе си, тоест да не се променяш, защото така са ти казали, бъди себе си.. Хорското мнение 99% е лъжа... Само семейството ти те познава добре и само то може да изрази мнението си за теб. Никой друг. Бъди реалистка. Както хората са казали, , Който те обижда, яко ти завижда, , ... Хорското мнение е на последно място.. Бъди себе си, не се интересувай от мнението на другите... Ако някой те обиди ти му кажи нещо позитивно и добро.. Така няма да се чувстваш тъжно. Не си филмарка всеки минава през такива проблеми, но ти трябва да се пребориш всячески и да гледаш напред! Благодаря!