Споделена история от Тинейджърски

Как да си намеря сериозна приятелка
Tака искам да попитам за съвети за това как да си намеря приятелка защото съм на 16 и тук в стара загора поти всяко момиче е префърцунена, курва, или всякви такива които само като си пиша 1 час в skype вече са влюбени а аз искам сериозна приятелка и мисля че проблема ми е че изглеждам мн добре и се обличам добре и сам в добри и забавни компании и никои не си е и помислял че може да искам сериозна връска с момиче и всяко момиче си мисли че само за секс става въпрос в днешното ежедневие и никоя не сеща че някое момче просто може да иска спътник с които да можев абсолютно всичко са сподели и някой който да те подкрепя винаги..... та как да си намеря истинско момиче не фръцла която става да я изчукаш само и как да я позная?? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Коментари

51-89 от 89

69.   По написаното от теб си личи, че ти си момче със самочувствие (явно има защо). Аз съм момиче и ще ти кажа, че нормалните и интелигентни момичета(с които можеш да споделяш и на които можеш да се довериш) харесват момчета, които са уверени в себе си. Трябва да показваш чувствата на избраницата си. Разбира се не трябва да изглеждаш отчаян и натрапчив. Бъди такъв какъвто си и ако момичето си пада по теб ти ще разбереш. :) Просто бъди мил, нежен ако щеш и романтичен.

П. С : Никой не харесва, цитирам "курви, или всякви такива които само като си пиша 1 час в skype вече са влюбени "
Късмет! :*

71.   Много е добре, че има все още хора, които търсят сериозна връзка. Но сериозната връзка понякога носи още повече тъга, ако не е била с правилния човек. И човек pocva да губи вяра. Наистина повечето момчета са тъпи курвари и използвачи, обаче хората се променят... е дано им дойде акъла някой ден!!! Има и много свестни хора на тоя свят ноо за да се срещнат нз какво трябва... съдба може би.... А иначе рано или късно всеки си получава заслуженото.... този, който е изневерявал се осмисля и страда, а този, който е бил истински намира щастието това е!!!! Но най-важното е човек да бъде себе си и да бъде истински. Предатели има много и на мен ми е писнало от интриги и номера и се надявам един ден да съм много щастлива с някой точен пич:)

73.   Аз съм 5 клас и също харесвам момиче и мисля че и то ме харесва. Може да съм малък но искам приятелка която да не зарежи на 2 седмица а са е сериозна. Дайте съвет. ОТ СЕГА ВИ БЛАГОДАРЯ!

76.   лудо съм влюбен в едно момиче от стара загора" СОУ Васил Левски " ГАЛЯ ПЕТРОВА ако искате и вижте феисбука Обичам я но незнам как да и го кажа или въобще да и го кажа

79.   Преди да се чудиш как да си намериш свястно момиче се научи да пишеш на правилен български език. Нито едно интелигентно момиче, няма да търпи неграмотността ти. Първо се погрижи за себе си и тогава започни да търсиш точнто момиче, защото човек привлича хора, които приличат на него.

80.   днешно време момичетата са странни. аз си писах с една излязохме няколко пъти и по едно време спира да пише, а след 2 седмици гледам в фб се е обвързала с някакъв.

81.   79, първата ти запетайка не е за пример.

Хора, бъдете само малко по-общителни, запознавайте се с нови хора и разнообразявайте купоните с нови хора. Имам предвид, че не трябва да се събирате все с едни и същи хора всеки път. Канете хора, които не познават другите, които ще са там. Ако и другите правят това за вас - ще имате доста по-голям шанс да се намерите с някого. Просто не забивайте на едно и също място с едни и същи хора и нещата сами ще се наредят (след време, може и да не е веднага!).

83.   Брат аз съм почти на 18 и преди известно време бях в Ст. Загора и там се запознах с едно момиче излизахме цял ден и се почна да ми иска за 80лв некви обувки (това се случва в стария мол) после отидохме в хотелската стая, а тя само дето не ми каза изчукай ме, не го направих и не съжалявам, а е с близо 2години по-голяма от мен и за един ден беше готова да ми пусне, после се прибрах и си намерих приятелка, често си спим заедно без да правим секс, просто колкото да сме заедно, аз правя нещо което няма да е лошо и ти да направиш, като си намериш приятелка, излизай с нея по магазините и никога не казвай незнам или не ме питай мен ти ше си го носиш като ти иска мнение, кажи мнението си, подкрепяй я във всичко. Аз принципно си и купувам на моето момиче често букети и много рядко (можеби тва ми е грешка, женската аудитория да каже) и подарявам плюшени мечета или некви др сладки играчки.

84.   Аз съм нещо, като твоята женска версия. И аз търся сериозна връзка, но всички момчета постъпват по един и същ начин с мен.. не искам да звуча надуто, но съм наистина хубава - имам естествено руса коса, сини очи.. попринцип съм от отличните ученички в училище, тренирам и съм многостранна личност. Но перфектната половинка още не съм я открила.. предполагам че не трябва да се предаваме.. трябва да се усмихнем и да продължим напред. Защо не пробваш да поработиш върху правописа си и да се поразвиеш като личност? Половинката ще си я откриеш все някога.. каквото е писано ще се случи.. не губи времето и в живота си в тези мисли, защото докато се усетиш живота ти ще е минал в терзания защо не си открил перфектното момиче.

86.   ЗдраВейте. И аз като вас имам проблем с намиранета на приятелка. Искам да си намеря но немога немога. Свестен съм съм много против тези момичета които се правят на курви. Искам да си намеря сериозна връзка с някое момиче да сме заедно ден и нощ да не се караме през 5 минути а да сме щастливи да не ме исрам да се покажа пред други с нея. Искам да е свястна но немога да я намеря. МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ КАК ДА СИ Я НАМЕРЯ И ПОДБЕРА.

87.   "мисля че проблема ми е че изглеждам мн добре и се обличам добре и сам в добри и забавни компании" Самочувствието ти е.... мале мале. Как очакваш да си намериш сериозна приятелка като ти себе си не вземаш на сериозно. Ако пред мен се покаже и ми каже такива неща честно ще се изсмея и тръгна. Слез малко на земчта и може би ще си намериш сериозна причтелка :Р

95.   моя проблем е пък че момичетата си мислят че могат да ме лажуркат за много неща... :D и най-интересното е че не се усещат те самите че знам че ме лъжат!! (rofl) Свиквай приятелю, в днешно време ако си сериозен пич мометата те имат за тъп балък... а ако си върха на тъпащината с пачка и да им смачкваш главите на к*рвите ше те имат за БОГ! :D Това не се отнася за сериозните момичета ;) Айде сега кажете че не съм прав :D

96.   прав си.. ако не е таина би ли дал skype?
Ж17

97.   Има причина да намираш само кифли. Смени компанията си. не казвам заеби приятелите си, но разнообрази от време на време.

98.   Моят проблем е че вече 3 години си търся момиче и не мога да си намеря и когато харесам някоя винаги се обарква нещо или си има гадже или друго и все така

100.   Бате на къв се праиш тва дето го казваш:изглеждам мн добре и се обличам добре и сам в добри и забавни компании ако си такъв къвто се описваш веднага ще си намериш някоя по-голяма от тебе и която знае какво иска ама съм съгурен че не точно така

101.   Всички жени са едни и същи! Не можеш да ги разбереш!!! Трябва да се открие наука "женология"!? !?

102.   №101, а нема нужда! Това би била най-антилогичната наука на света!
Смело можем да кажем, че всичко извън науката е женология!

103.   Мъжете нещо много ви притеснява неспособността да разбирате нас, жените. Замислете се вие не разбирате нас, а ние вас, два различни пола сме с различна физика и мислене. Не мисля, че е нужно това разбиране, ако едните разбираха другите и обратното, то нямаше да е толкова "интересно" :D :D :D

106.   на 14 години съм чудя се какви са тези ненормални момичета... в моя клас има някакви лигли които правят само глупости поне един път да намеря една сериозна и нормална

108.   Здравеите аз см на 14г. и до сега см нямал приятелка но като слушам другите на скоро се зинтригувах от нашият клас никои не ме харесва освен 1 то за мен е наи нормалното момиче на света но имам чуството че ме отбягва много пути см си говорел с нея и ништо за мен тя е наи-интересното момиче. Искам да попитам как да и кажа че я харесвам моля за помощ. Skype - min4o89 от Сливен см благодара ако сте протели и с одоволствие ще си пиша с този които се интерисува

109.   Хора ; аз също бих се радвала да открия моята половинка!
Все още нямам! От Силистра съм Момиче! Почти на 19! Веднъж когато се изместих в второто училище ; когато бях пред входната врата случайно едно момче мина покрай мен. Тогава говорех с бивши съоченици и не обърнах внимание когато той дойде при нас понеже бях заета само го поздравих блъснах се без да искам в него извиних му се и продължих. Тогава когато за пръв път се сблъскахме не усетих нищо ; бях с наведена глава защото четях една реч. Трябваше да я изнеса пред учениците. Качих се в стаята не знам как и кога но преди мен е успял да отиде! От тогава започна да се държи грубо. Знаех какво ще стане! Но колкото повече бягаше толкова повече го исках! След 3 години реших да му призная чувствата си ; но той вече имаше друга! Още в момента който разбрах тя стана моя най голям враг! А аз не издържах да ги гледам заедно! Макар че дори и до края той беше с нея! Наскоро ме попита дали още го харесвам ; не знам защо но не му казах 4е го харесвам. Страхувах се защото знаех ; защото го познавам и знам какви мисли му се въртят!
Не знам какво да направя ; ако някой може да каже БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
В този случай ще се радвам ако успея да се влюбя отново! Аз също ненавиждам лесните жени! Просто не ги понасям точно защото мъжете се хващат лесно за тях! Против съм!

110.   Е хора и аз съм от СЗ влюбен съм в съученичка от над 3 години нормална и ВСИЧКИ признаци че ме харесва са налице. Не знам какво да направя HELP

111.   Доколкото разбирам, ти не си от онези сексуални копелета и прочие. Ще ти трябва търсене и прочие. Въпросът е, че с истинските момичета трябва да правиш нещо дълго или нещо подобно. Аз съм се влюбвал в истинско момиче един път (и после ме пребиха). Преди гимназията играехме с нея шах с пулове всеки следобед. Много ми беше хубаво наистина. Не защото тя беше някаква супер красавица, а защото се държеше истински. Имам предвид от онези хора които ще направят нещо много хубаво от което ще се влюбиш в нея. Непрекъснато държеше царете си на задния ред. Получеше ли цар не искаше да го мести. Много ми беше забавна, но не от онзи тип забавни, че да я занасям и прочие. Съвсем не. Преди всичко ние не се занасяхме много. Така, че не се притеснявай, ще намериш момичето си. Кофти е когато тръгнеш с някое развалено момиче което не харесваш или нещо подобно. Аз един път съм имал среща с такова момиче. Дяволски красива, но адски фалшива. А като се замисля, че исках да се оженим или нещо подобно. Не съм с ума си ей богу! Но като я видях наистина ми се прииска. Наговорих и сума искрени неща, но тя не ги разбра. Адски се ядосах. Наистина е вбесяващо да говориш на някой искрени неща, а той да не ги разбира. Доповръща ми се от нея, истина! Не прави глупави грешки, това ми е мисълта! Просто недей!

112.   здравейте дами.
пише ви 40год. свободен чаровен сериозен мъж търси запознансво със дамата от27год до48год. с цел съжителство без брак и без ангажименти. желателно е дамата също да е свободна. да непушачка и да непие. и да е добра домакия. можели без обиди и подигравки който желае да ме потрсите като прочетете обявата нормално. приемам вашите сериозни обажданя от цялата страна. обадетемисе. най серйозните дами. дом тел 02-8-47-74-16. или на скайпа мие :gojkoxubaveca. пощата мие : gojkoxybaveca@abv. bg Георги Георгиев моля отговаряите ми писмено на българския език мога само да чета вашите обръщения. до мене желая да ми се обаждате само които има глоболски номера без клипване. от 800. до 22 00часъс. от гр. София. следните зодии овен везни водолей стрелец. лъв и близнаци. елате да живеете принас във софия.

113.   Има време някои ден ще намериш тази която е за теб...

114.   Аз съм на 14 години и не разбирам как деца на 10 или 14 години се занимават с такива глупости разбирам на 16 години да търсиш, но на 10или 14 години е много рано... 1. По голяма част от момичетата се правят на важни и интересни 2. Не са сериозни 3. Правят само глупости.... е за всичко има време е преди 1 седмица едно момиче се лигави че ме харесвала е такива ги мразя... гледайте си живота а с времето ще намерите момиче което ще ви разбира...

115.   Номер 9 просто не се оглеждаш 100% има свясно моми4е което да те харесва но ти не го вихдаш то е някъде зат тези кифли...
Относно до въпроса има моми4ета но ти си свикнал да гледаш кифли и ве4е не ги разли4аваш Успех все някога ще я намериш
и когато я намериш не я изпуска УСПЕХ :)

116.   Вече няма нормални момичета само парите са важни за тях. Разбрах че дума като любов няма! Търси момиче което е за теб не е надуто и не се прави на важна....

117.   Повечето от вас казват, че искат някакви тихи момичета, които не са кифли... Все още се радвам, че има и такива момчета, защото аз скоро не съм срещала такива. Има ги, но са много малко. Същото е и с момичетата.

118.   съгласен съм с 116 сега трудно може да намериш момиче което да те разбира

119.   ОФ боже писна ми някакви на 12, 13 години да пишат, че имат гадже и опит. Вие знаете ли какво означава гадже? какво трябва да правиш? какво значи любов? Вече всеки втори петокласник или шестокласник вика, че има гадже първо научете какво означава думата гадже след това говорете. Няколко съвета към момчетата и момичетата като харесвате някои/я казвате направо какво се срамувате какво се плашите нищо страшно като мълчите това ще ви помогне ли? Не няма дори ще стане по зле. Аз съм на 14г ма не съм някой идиот или тъпанар жалко, че момичетата и момчетата станаха толкова тъпи. Повечето момчета са истински боклуци, а момичетата се правят на важни и интересни. Вярно че сега трябва да се държим твърдо, защото има прекалено много идиоти и тъпанари. Вече ми писна от някви на 12, 13 години да пишат имам гадже и подобни. Приемете, че всичко върви на вятъра останаха малко момичета и момчета който са нормални.

120.   виште всички които иска да кайе на някое момиче че я харесва и много го е срам трябва да изчака точния момент примерно ако я харесвате таино и неискате никои да знае гледаите това момиче да е само примерно на вун ако го видете излязло само имате шанс да и ко гайете и я помолете да не казва на никого поне така си мизля аз че ште ви се поучи но незнам

121.   Пичове и аз съм в същото положение след 2 месеца правя 21г. Досега имах една дълга връзка от година и половина накрая ме заеба заради някъв друг както и да е и немога си намеря свястно момиче вече година и няколко месеца, незнам какво да говоря просто харесате ли момиче действате пък к'вото сабя покаже. Давам всичко от себе си за момичето до мен и накрая получавам нож в гърба и не само на нея и на цялото и семейство помогнах страшно много, но това е минало и продължих напред с високо вдигната глава....

123.   аз имам същият проблем човек и също приемам всякакви съвети

124.   Аз съм на 25г. ходех с бившата 6г ;) и се разделихме се защото послуша техните за пълни глупости къде съм имал много татуси :) ходил съм постоянно по концерти и как се вика съм нямал да гледам сериозно на нея и на семейството си смисъл кофти ми е аа няма с кой да поговора.

127.   Здравейте,и аз съм свестен и симпатяга но не мога да намеря свястно момиче,чудя се няма ли начин да се направи някакъв безплатен сайт където да е по лесно да си намериш приятелка,обява ли да пусна не знам,на 26 съм вече

129.   Деца, знаете ли какъв е проблема? Поставяте много неща и хора под общ знаменател-груба грешка! Както има свестни девойки, така има и добри момчета, без спор-има и от противоположните, тези, които никой не харесва... но, винаги има баланс, свиквайте, живота е пред вас! Смелост и дързост, успех на всички!!!

134.   Имаш ли фейсбук?

51-89 от 89