Споделена история от Тинейджърски

Какви момичета харесвате?
Здравейте, от авторката на 17 съм. Имам интерес от това да попитам какви момичета бихте предпочели? Незнам, защо ми е толкова трудно да говоря с момчета, незнам кое ми пречи, много се притеснявам. Обикновено харесвам слаби момчета или с стегнато тяло, без дебели, черна коса най-вече, орлов нос, да е добър, мил и възпитан. Постоянно си мисля, че ще ме хареса някякъв, който не е по мой вкус и ето вчера точно един такъв ми писа. Претенциозна съм, първо гледам външния вид, после характера, за мен е важно да е добър и възпитан и умен. Не съм поп звезда, не съм нито дебела, нито слаба, бяла съм, косата ми е кестенява, очите ми са дръпнати малко, средна по височина съм. Не се смятам обикновено за грозна, но забелязала съм, защо някой момчета не си махат погледа от някои момичета., явно им.гледат само външния им вид, а лицата им са пълни с фондио тев и всякакви разни разкрасявания. Все ми е тъжно, че няма да се оженя и тн. Преди няколко години се запознах с едно момче, по-голям от мен, той ме харесва и аз прекалено много се влюбих в него. Направо всеки ден го сънувах, но разбрах, че няма как да сме гаджета или да се оженим. И така много съм отчаяна искам да си намеря първо красив. Повечето момчета се държат като някои от зоологическата градина. Незнам какво ми е лашото, винаги се държа прекалено възпитано. Очаквам вашите отговори. Благодаря!

Коментари

1.   Харесвам такива, които пишат " не знам" отделно. Истината fобаче е, че българки не харесвам, без значение дали имат някакво елементарно ниво на грамотност или не.

2.   Както за момчета така и за момичета. Абе неуверен ли си не става тва е. Вибрации са това, усещат се, а и човек в зависимост как се чувства взема различни решения. Ти си си перфектно, просто не трябва да си aware в нещата, които правиш а просто да ги оправиш. Това е различна вибрация и си уверен без да го мислиш дали всъщност си.

3.   Не знам за тебе,но аз изобщо не харесвам момичета на твоята възраст,въпреки че аз съм ти почти набор (момче на 18 съм),предпочитам по-възрастни жени на средна възраст към 45-50 години, защото са по-умни,зрели на мислене,по-интелигентни,мъдри, ерудирани,възпитани,търпеливи,с повече житейски опит,който да ти предадат и имат на какво да те научат. Това е само едно от многото предимства на това да си със зряла жена. Харесвам женствени,нежни,изтънчени жени с грация и класа,които знаят как да впечатлят с чара и сексапила си. Виж например Ава Гарднър и София Лорен - те са точната дефиниция на този тип жени,които описах горе,и никоя млада фръцла от днешни дни не може да им стъпи на малкия пръст. Нищо лично,не ми се обиждай,но на мен това са ми личните предпочитания.

6.   Ами най вече естественни, естественно красиви и умни! Мразя джуклести кухи лейки!
Мъж - 24г

7.   От кой град си?
М 20

9.   До номер 3 пич въобще не е нормално да харесваш милфки :D. Аз харесвам момичета които са с 1, 2 години по-малки от мен на 19съм, също гледам да са с добър външен вид и да не са прекалено повърхностни и лигави! Аз съм водолей, и не показвам почти никакви емоции, за това съм свикнал мацките да правят първата крачка!

10.   Мъжки момичета

11.   Аз харесвам момичетата, които се отнасят добре с другите, не са някакви от 15 км да знаеш, че са кифли, да са около моята възраст и да не са някакви дебели, другото каквото дойде...