Споделена история от Тинейджърски

Телефонни позвънявания
Здравейте, аз съм на 18 от Пловдив, не че има значение

От известно време два телефонни номера ми звънят всеки ден по над 20 пъти, някой имал ли е проблеми с чужди номера и какво да правя. Веднъж вдигнах след 20тия път и ми затвориха, продължават да ми звънят.

1. Масачузетс
+19785758701

2. Английски
+442081545417

Коментари

2.   Изтрийте последните приложения които се записали на смартфона си. Изтеглете и активирайте приложение за блокиране на чужди номера от чужбина. Има и такива безплатни. Успех

3.   https://www.phonenumbers.ie/number/19785758701

Не вдигай и не звъни.

4.   На мен до скорошно 20 пъти на ден ми звънене номер и изписване Гърция, ама звънене мноого настоятелно, като вдигнах 2 пъти, първия път жена търсеше Иванка и и и казах повече да не звъни, че има грешка. Втория път, когато вдигнах ми обясняваше, че имала проблеми и иска помощ , нямала пари... Според мен е някаква измама.

5.   На мен са ми звънели от чужбина да ми предлагат хостинг услуги понеже в един сайт който предлагаше безплатен хостинг с цел зарибяване си направих регистрация и си вкарах телефонния номер. Отказах им и се спряха.
Най-вероятно може да си написал номера си в някай чуждестранен сайт и сега да искат да те зарибят да си платиш за някоя услуга или продукт.

6.   На мен преди 2 г. ми звънна английски номер и понеже имам братовчедка в Лондон, реших да вдигна. Знам ли, може да има нужда от помощ. Оказа се, че искат да ме зарибяват за някаква платформа за търгуване с акции. Нямам представа от къде са ми намерили номера, но ми знаеха имената и че проявявам интерес към подобни неща. Бяха доста нахални, но аз ги забаломосах нещо и приключихме разговора. От тогава минаха повече от 2 г. и периодично ми звънят. Много са нахални и настоятелни. Дори и да им затворя, звънят по още няколко пъти. Направо ме побъркват. Повече от 2 г. и още ме търсят, при положение че след първия път, никога не съм вдигал и даже ми отказвам. Не знам колко нагъл трябва да си, че 2 г. да не ти вдигат и ти да продължаваш да звъниш.

7.   От Авторът до 5 и 6. Да може всъщност, бях се регистриралнв Etorro преди няколко месеца, явно е нещо свързано с трейдинга, еххх.

8.   Всеки съвременен телефон има вградена функция за блокиране чрез blacklist. Потърси в настройките за повиквания.

9.   8. Благодаря, не се сетих.

10.   И на мен са ми звъняли странни номера. Първия път се случи когато бях на 16 години. Сега съм почти на 28 и спряха уж, но се е случвало па да звънят. Трий тези номера и не им вдигай