Споделена история от Тинейджърски

Дали не ме хареса защото съм турчин
Здравейте искам да ви разкажа една история запознаха ме със едно момиче тоест бях във едно училище със едно момче той видя
някакво момиче което познава и каза на момичето запознай се със това момче тя си подаде ръката но аз не я стиснах казах и че ме срам но все пак си казах името тя разбра че аз съм турчин и си поговорихме питах я за днешното поколение и за други неща една нейна позната говореше там за турците и тя като чу за турците веднага и стана гадно тя знаеше че аз съм турчин аз я харесах след това аз казах на това момче което ме запозна със нея че я харесвам и на другия ден той и е казал след този ден отидох да играя футбол във едно училище и беше тъмно на вън тя дойде до мен аз пиех тогава водя и беше тъмно неочаквано ми ми каза кво стаа след това я погледах и тамън щях да и кажа нищо тя след като ми го каза това ми видя лицето тя се обърна и си тръгна след няколко дена я видях отдалече тя като ме видя и си обърна лицето за да не ме гледа но ме видя и повече не я видях като се замисля сега какъв е проблема мисля че не и стиснах ръката или че съм турчин като говорих със нея първия ден като се запознахме нито съм я обиждал нито бях със някакви смешни дрехи бях със дънки със хубаво яке и бяла риза не съм черен аз съм бял турчин и нямам никакви проблеми със лицето имам само един физически проблем и той е че съм гърбав немога да си изправя гърба трудно ми е и ходя малко гърбав дали е забелязала това незнам но неразбирам може ли да ми кажете къде сгреших мисля че не и стиснах ръката ако пак я видя какво да правя имам два въпроса ако я видя пак какво да правя и къде ми е грешката? извинете ако имам правописни грешки пишете честни отговори благодаря предварително мисля че тя не харесва турци а вие как мислите?

Коментари

1.   Всъщност българките обичат чужденци и няма особенно значение че си турчин. Бил си по-срамежлив,но това е нормално в училище трупаш още опит. Другия път се извини за дето не си подал ръката и после,започни да си говориш нормално с нея.

2.   След като искаш някой да ти обърне внимание в сайта, бъди така любезен да пишеш поне главни букви. Уважавай времето и усилията на другите.
Също, в България е прието хората да си подават ръка за поздрав, запознанство. Ако някой ти подаде ръка, а ти -не, става много тъпо и сериозно може да се обиди.
Не знаем въпросната девойка по какви причини се държи така. Във всеки случай, ти си турчин и не трябва да имаш проблем със себе си.

3.   В турския език няма родове, но препинателни знаци има!

Мъка е да рзбере човек какво си имал впредвид.

Дори не го дочетох....