Споделена история от Тинейджърски

Трябва ми съвет
Здравейте! Историята ми е следната: аз съм на 14 години, от малък град.Преди 7 месеца се запознах с едно момче, което живее в доста по-голям град, на 100 км. от мен.Писахме си 2-3седмици и една сутрин просто си хванах влака и отидох да го видя.След като стигнах, го видях и настръхнах (буквално), прегърна ме, а аз се чувствах на седмото небе.Някак си времето излетя и трябваше да се прибирам.Навръщане бях изпълнена със смесени чувства-хем бях страшно щастлива, хем ми беше тъжно, защото не се знаеше кога отново ще го видя...от 7 месеца насам винаги, когато реша да отида, нещо се случва и няма как.Той също няма възможност да дойде, защото подобно на мен, все нещо го спира.Знам, че съм във възрастта, в която е нормално, но все пак-от седем месеца насам само той ми е в главата, има вечери, в които се чувствам срината.Не спирам да плача с часове, защото съм влюбена в него (знам, че при него не е така...) Та въпросът ми е, дали си струва всичко това?Дали няма да е по-добре да се откажа и ако да-как?

Коментари

1.   По-добре ще е да прекратите всичко докато е рано. Ако ви е писано след време пак ще се срещнете , а и защо не да се съберете, но в момента няма никакъв смисъл връзка от растояние не е връзка. Излизай повече запълвай си времето, за да не мислиш за него. Малка си още ще си намериш и друг сигурно. С този може или да си останете приятели или да прекратите всякакви отношения, защото ще е по лесно да го забравиш.

2.   Ня идеализирай и не разсъждава като единствен на света. Разсъждаваш от позиция пълна простотия. Поддържай връзка, радвай се на нея, но учи, развивай се и не мисли, че живота е любов и розови облаци. Утре ще получиш разочарование и ще си способна на всичко, защото си тесногръдо и виждаш до носа си само.

3.   Момиче, как може да правиш такива глупости? Да ходиш сама в друг град! Ти си малолетна, не го ли знаеш? ! Защо той не дойде? Егати мъжете, егати чудото. Зарежи го тоя, освен това си едно заблудено дете. Не общувай с него и ще ти мине.