Споделена история от Тинейджърски

Голи снимки на позната
Здравейте, имам един проблем и ми препоръчаха този сайт. Наскоро намерих по случайност голи снимки на една моя позната. Все още съм на училище и това ме леко изуми, тъй като тя беше отличничка доста дълго време. Отказвала ми е да излезем и не съм наясно да се възползвам ли от тези снимки. Да ги пратя ли на майка ѝ, та да я накаже да не излиза 3-4 години;) или просто да си замълча за всичко. Какво да правя?

Коментари

1.   В наказателния кодекс има членове, които изрично забраняват разпространението на еротични/секс материали! По този начин злепоставяш и накарняваш доброто име на човека!

Той/тя има право да те съди и със сигурност ще спечели подобно дело!

Ако искаш, ще ти напиша точните членове от Българския наказателен кодекс? Не си играй, защото може да лежиш 1-2 години в затвора, плюс парично обезщетение.

Независимо как си придобила тези материали, е незаконно да ги разпространяваш, по какъвто и да е начин - електронно, снимково, видео и пр.

2.   По-добре не се дръж като мухльо ;) това че ти е отказала явно има причина

3.   Бъди джентълмен , сигурно ще ти е трудно , но стисни зъби . Най -гнусна е мъжката махленка .

4.   Питаш дали да си отмъстиш сега като имаш снимки зашото ти е отказала да излезете?
Мазничък почти формиран Ганьо ... чети тука старите боклуци да видиш накъде вървиш и ти.
Ако ти харесват и искаш да завършиш като тях- злобно човече живеещо единствено за да си изкарва злъчка в някой анонимен сайт, давай!

5.   Не постъпвай толкова долно. Няма по-голямо дъно от това

6.   До 1, той като го чета е под 18, няма да го вкарат в затвора, поне до сега няма такъв слуачай в БГ, но може да плати обещетение от порядъка на 10 000лв, много ми е интересно как случайно се намират такива снимки, що ми се чини че автора сам ги е направил и опипва почвата?

7.   Изтрий ги. Кажи и да внимава на кой и къде праща, защото има всякакви хора. И най-вече, че ще си гроб за тайната. И забрави за цялата работа.

Благородната постъпка ще ти се отплати в пъти повече вбъдеще.

Характера се формира, нормално е да имаш и подли мисли, битката вътре в човека между правилното и грешното е вечна! Яко клише, но факт.

Истинската победа е да победиш себе си, постъпи, както е редно ;)

8.   това което предлагаш е тежко престъпление.

обаче поличцията трябва да оведомиш
защото до колкото разбирам тя едва ли има 14

9.   Долно поведение. Ще шантажират някого със снимки ли? Ще отмъщаваш. Затваря си устата, гледай си живота, защото ако нахраниш нещо, тройно ще те настигне.

10.   Според мен - ламинирай ги или просто ги увий в найлон и отгоре лъскай, лъскай, лъскай...

11.   Хората се променят. Скрита лимонка е тя ;)

12.   Още като видях заглавието и ми стана гнусно. Недей да го правиш при никакви обстоятелства!
Първо, това е отвратителна постъпка и нищо не може да оправдае нито намеренията ти, нито резултата, който целиш
Просто е ужасно, че ти минава през ума подобна мерзост.
Второ, това е престъпление и лесно се доказва вината. И има последствия.
Трето и не на последно място, не забравяй, че всичко се връща в живота! Не само, че ще има законово наказание, но ще има и някакъв друг вид цена.

Престави си, че ти имаш дъщеря и някой реши да се изгаври така с нея. Вероятно ще искаш да убиеш виновника и с право!

А колкото до родителите на въпросното момиче, вярвай, че ще искат наказание не за детето си, а за теб, ако извърши подобна гнусотия.

Освен всичко друго, това не е мъжка постъпка, дето го замисляш. Вярвай ми, че едно такова действие злепоставя теб самия.
Дори да го направиш, какво печелиш? Отмъщаваш й, че не излиза с теб ли? Че тя не е длъжна да го прави.

По-добре изтрий личната информация и никога не си помисля й да направиш подобно нещо на което и да е момиче или жена.

Недей да вършиш престъпления, поне ако не искаш неприятности, глупаво е! И не бъди отвратителен човек, ако искаш да те харесват момичетата!

Дано поумнееш и не направиш някоя глупост!

13.   Да ги изпратиш означава, че си наистина гаден и гнусен тип.
Сега си представи, че твой познат случайно получи информация за теб, която ще ти навреди. Ще си ок ли с идеята да я разпространи на всички и да те злепостави? Едва ли ще ти е много добре вашите, плюс всичките ти приятели да научат за твоя издънка. Така, че мисля, че това отговаря на въпроса ти. Не прави нищо, което не искаш да ти се случи и на теб!