Споделена история от Тинейджърски

Обвинявам се за случилото се. Какво да правя?
Здравейте ... от няколко месеца следя страничката и днес реших и аз да поискам съвети от вас..
може би моята история ще ви се стори тъпа и тинейджърска, но аз наистина имам нужда от мнения и съвети. Аз съм
момиче на 17 години от един малък град в източна България.. имам баба и дядо на село и аз отивам всяко лято при тях.

Там имам и братовчедка И. която е и най- добрата ми приятелка. Преди много години когато бях на село у братовчедка ми се запознах с
едно момче от София- Т. .. бързо се сприятелихме, разбирахме се много добре пък понякога се карахме ..ами бяхме деца тогава..

виждахме се само през лятото и понякога през пролетната ваканция. С течение на времето аз започнах да го харесвам, но не споделих това с никой...
и преди 3 години той ми каза, че ме харесва. Казваше го винаги когато сме заедно, казваше го пред всички. Бях много щастлива, но розовата приказка
свърши бързо... след няколко дена чух от някакви момичета, че най- добрата ми приятелка И. го харесва и че са били обвързани... след това няколко дена не излизах от вкъщи.

Един ден един братовчед насила ме заведе у тях за да има малко разнообразие за мен, а там видях И. .. Тя поиска да поговорим, каза че е чула онова, което чух и аз, каза ми, че не е вярно, нямат връзка с Т. и че той обича мен.. аз не повярвах, но се сдобрихме с И. . А преди това аз казах на Т. че не искам да ходим казах му още много неща
и след този случай той започна да не говори с мен... иии така през зимата не ми писа по скайп нито веднъж .. мислех си, че съм го забравила и че вече не ми пука за нег
и тръгнах с друг, но не изпитвах нищо съм него и го оставих и заминах на село... знаех, че Т. е там.. деня в който пристигнах имаше купон и той беше там. Когато го видях сякаш ми падна саксия на главвата .. Той дойде при мен, държеше се много мило, а после ме изпрати до нас.. каза ми, че иска да ми каже нещо, но се отказа .. беше дошъл за 10 дена.

Всяка вечер ми пишеше смс-и обаждаше ми се.. с никое момиче не се държеше така, както с мен. Но приказката отново свърши и той си замина, а аз страшно се
привързах към него. Не издържах и една вечер, когато си пишехме му казах, че имам чувства към него, а той започна да ми разправя как гадно се е чувствал миналото лято като съм му отказала..... ии така вече не се виждаме от 2 години (единственото място където го виждам са сънищата ми а и във фейсбук)..

Но в мен нищо не се промени към него все още го обичам въпреки знам, че никога повече няма да го видя ... аз не искам да го върна при мен, защото знам, че
той ме забрави и никога отново няма да каже "обичам те" ... това което искам е всичко преживяно с него да остане хубав спомен .. омръзна ми да плача за човек, който няма да видя никога вече..

На 17 съм живота е пред мен ще си намеря по- добър... но не става, когато се сетя за него започвам да плача иде ми да се самоубия, обвинявам себе си за случилото се ... кажете вие какво мислите,
какво според вас да направя? Благодаря предварително за съветите !!

P.S : Извинявам се за правописните и пунктоационните грешки. :)

Коментари

1.   Никога не казвай никога. Аз казах 1 път никога и познай какво стана?! След 2 години всичко се повтори и сме си щастливи и до днес.

2.   Я се усмихни, пълно е с хубави момчета!

3.   Скучно, много скучно

4.   2, в чужбина може би, в България имаме най-хубавите жени, а мъжете - хм....са отвратителни.

5.   От авторката : никога няма да се видим, защото той е в Гърция, а семейството му е в София... а до номер 3 : отбелязала съм в началото, че е скучно ! А и не съм добавила историята си за да забавлявам хората тук. :)

6.   Вместо да се извиняваш за грешките си можеше да се постараеш да не ги правиш! Аз съм на 13 години и пиша по-правилно от тебе. Дори преди 1 година като ми публикуваха историята никой не повярва, че съм на 12 години и си мислеха, че историята е измислена! С колко завърши тази година по БЕЛ? С тройка ли?

7.   Пфуй, момиче, скоро ще станеш пълнолетна, ама си много незряла. Стегни се и спри да се занимаваш с детинщини

8.   Как си могла да повярваш на другите момичета а не на най - добрата си приятелка!?!?!?!?