Споделена история от Тинейджърски

Ще спя у тях
Така, момиче съм на 20 и никога не съм спала другаде освен вкъщи.
Ще излизаме неделя с момчето, което се харесваме от много време и после той 100%ще ме покани да остана да спя в тях, тъй като аз живея далече.
Аз много искам да спя у тях, но сега се притеснявам и незнам точно какво да правя. В смисъл без моите си лични вещи като например тоалетно мляко, памук, паста, четка за зъби, хавлия за баня, пижама и т. н.
Може би направо ще си легнем като се приберем. В смисъл май не се очертава да правим секс скоро. Май просто ще спим. И аз незнам с чорапите ли да си легна, с дрехите ли-това е много некомфортно.
И без да съм си измила зъбите, още по некомфортно.
И на сутринта не знам какво да правя. Да си ходя ли като се събудя? Знам, че ще ви се стори глупаво моето питане и то за моите години, но никога не съм спала досега извън къщи.

Коментари

1.   Ще спиш без чорапи, с някоя дълга тениска, разбира се ще си вземеш четката за зъби.
На сутринта ще си тръгнеш, освен ако не те покани за закуска. Трябва да отправи достатъчно мотивирана и настойчива покана, иначе не важи, защото може да е от любезност. Тогава ще останеш за закуска, но ако те покани и за обяд - не прекалявай с гостоприемството и си тръгни.
Само така няма да се уплаши да те покани повторно :)

2.   не честно не мога да повярвам, че си на 20 години :Д ахахаххахахаххахаха ами легни си с дрехите и сутринта в 5 тичкай да се прибереш.... хаха момиче осъзнай се! Щом те кани у тях да не очакваш да си разказвате приказки? Близко е до ума, че ще спите заедно..

3.   Ако те покани, оставаш. Не спи с дрехите - в крайна сметка и той може да ти даде няква негова тениска. Ако те покани, му кажи, че искаш да си купиш четка и паста за зъби, щом това те смущава, а хавлии за баня сигурно имат и в тях.
Като се събудиш сутринта, виж дали и той е станал. Не си тръгвай веднага. Пийте кафе заедно, поговорете си и тогава си тръгни.
Ана

4.   Първо поговори с момчето, кажи че ти идва далеч до вас и той вече, ако има намерение да те кани ще го направи, а ако не ще си хванеш такси. Второ си носи четка за зъби и някакво долнище на пижама, струва ми се достатъчно аз си нося това по принцип. Дръж се както и у вас си. Човека не пада от Марс ще има четка за коса, например. Спи без чорапи, освен ако нямаш някакви проблеми с оросяването и се чувстваш на ледения полюс без тях и всичко би трябвало да е наред. Ако живее сам сутринта можеш да направиш закуска, разбира се го попитай, защото не става ей така да тръгнеш да ровиш из хладилника му и това е в общи линии. Сутринта се обличаш, сбогувате се или си говорите известно време и си хващаш пътя.

5.   Вземаш си четка паста зъби, аза дрехите не се безспокой - като си легнете той сам ще ти ги свали и тъй като няма да спиш много-много, може и гола да си останеш. Ха, ха, ха!

6.   Благодаря ви за отговорите, но май не сте ме разбрали правилно. Ние не можахме да излезем поради някои причини, но съм сигурна, че ще ме покани, защото миналият път го направи, но аз отказах, защото се притеснявах. Значи
1 Аз съм девствена
2 Ние още дори не сме се целували, няма да правим секс със сигурност, но може би ще се целунем за първи път
3 В дискотеката да си нося долнище от пижама в чантата и той като ме покани и като го изкарам ще каже тази чак пижама си е взела, не става тъпо е. Става въпрос, че ние ще излезем на дискотечка и после ще остана в тях до сутринта. Няма как да мъкна пижами и да си помъкна всичките джунджории с мен.
Но това с тениската става и за чорапите разбрах. Не знам къде да оставя чорапите до обувките, или до дрехите, или на земята? И още няколко въпроса. Под тениската със сутиен ли да съм, или да го махна? И най вече като взема душ нали трябва да си сменя гащичките и гащички ли да помъкна в мен? Или да сложа пак тези?

7.   О боже мой, вие дори не сте гаджета, а ти се каниш да си носиш четки, пасти, дрехи, бельо и да се къпеш в тях? Прекалено е. Спала съм в момче(просто приятел) и вечерта си спахме с дрехите, НЕ съм се къпала в тях, взех една дъвка и толкова. Иначе като по екскурзии съм спала в стая на момчета със сутиен съм винаги. Толкова ли не можеш да се отпуснеш на 20 си бе човек. Просто си вземи дъвки, и ако не мислиш, че ще ти предложи някоя своя тениска(а сигурно ще ти предложи), си вземи нещо твое, толкова. Има мокри кърпички за махане на грим, по големите магазини ги има, аз си нося такива, когато не се очертава да спя в нас.
Айде, ако толкова държиш, вземи си и четката за зъби. Не си помъквай чеизите с теб! Отиваш просто да преспиш след дискотеката, а не на женско парти с преспиване.

8.   Значи последен преговор. Отивам, само му казвам, че не мога да си легна с дрехите да ми даде тениска. С мокра кърпичка изтривам грима. Не се къпя там. Спя със сутиен и без чорапи. На сутринта лапам дъвка, стоя малко и си тръгвам. Това е което разбрах.

9.   :D :D Ами нещо такова, но ако има вероятност да се целувате, погрижи се за дъха си още като се върнете.

10.   Ами честито, като преспиш в тях да почерпиш и да разкажеш как е минало

11.   Спокойно.. не мисля, че има нужда от такова притеснение.. ще видиш, че ще си изкарате хубаво, още повече щом ще ходите на дискотека преди това, значи ще сте леко пийнали и нещата ще минат гладко. Според мен трябва да си вземеш душ 100%, няма начин.. ще танцуваш, ще се потиш.. а и ще му направи добро впечатление да си покажеш хигиенните навици пред него, колкото и забавно да звучи. Излез от банята по една хавлия и го помоли да ти даде някоя негова тениска. Не си слагай сутиен и бъди със секси гащички. Отпускаш се и оставяш нещата да се случват... Това е според мен, без притеснение :) Успех

12.   Карай го по-сппокойно. За зъбите-вземи си дъвки, а за пижамата-облечи си нещо по-конфортно или си вземи пижамата в чантата:D