Споделена история от Тинейджърски

Той ме блокира без причина
Здравейте тук съм защото има нещо което ме притеснява от 3 дни. Става на въпрос че момчето което харесвам ме блокира в инстаграм и спря да ме следва без никаква основателна причина. Нищо не съм му направила че да постъпи по толкова гаден начин, нито съм му казала нещо, което не трябва, нито съм го обидила по някакъв начин, нито нищо. Общо взето с него сме в един клас, познаваме се от много време, доста добри приятели сме постоянно си помагаме един на друг и не намирам причина по която е решил да го направи. Разбирам да ме премахне от последователи, но чак да ме блокира не намирам никакъв смисъл. Харесваше ми всяка снимка която качвах, отговаряше ми на всяко стори което качвах и изведнъж просто да ме блокира ми се струва много странно. Дали просто не е решил да ме изтрие от живота си? Наистина имам нужда от помощ незнам какво да направя по въпроса.

Коментари

1.   Сигурно си го издразнила с нещо, което не знаеш. И аз седях и се чудех защо ме блокна един без основателна причина. Ами, причините може да са всякакви... Разни хора, разни причини. Особено в днешно време хората са бая изкукали и нервни, да знаеш. Казвам ти го да си спокойна, да не се обвиняваш себе си...не си заслужава.
Този е възможно и да те харесва, или да ти се е ядосал заради нещо и за това да те е блокирал, но няма как да знаем, а дори и да го питаш може да не каже причината. Блокирането е гадно, да. И аз съм блокирала най-различни хора поради най-различни причини, преди да усетя колко е гадно на мой гръб. Вече страня от социалните мрежи, не си заслужават всички нерви, честно.

2.   Ех, разбирам те, сега ще има един лайк по-малко и ще ти падне самочувствието. Може да си направиш фейк профил и сама да си харесваш снимките, по този начин няма да си загубила лайк.

4.   Не вярвам авторката да е издразнила момчето, което харесва. Мен също са ме блокирали ей така, без да ми дават обяснение защо и по какъв начин постъпват така. Ето затова избягвам контакти с момичета, що се отнася до дисциплина или уважение. Преди имах взимане- даване с момиче в продължение на 4 години. Но накрая разбрах тя какъв човек е. Дано момчето те върне скоро.