Споделена история от Тинейджърски

Дайте ми съвет !
Здравейте ! Момиче съм на 13 години ! Имам проблеми в училище, има едно момиче (няма да казвам имена) та въпросното момиче не спира да ме обижда, псува ме, даже наскоро се опита да ме бутне по стълбите в училището тогава вече реших да говоря с класната ми, после и със директора но нищо не се промени целия този тормоз продължава вече не знам какво да правя говорих и със родителите ми но понеже ми е последна година те казват че ще изкарам и тая година в това училище, но не знам как ще стане това, истината е че аз още от 1 клас имам проблеми в училище понеже не съм като другите по срамежлива съм, не говоря много, не тичам по коридорите и не крещя като луда, от тихите момичета съм, научена съм да отвръщам на лошото със добро, но това вече прекалява, това момиче е циганка това не ми е проблем аз се държа добре с нея, примерно когато няма химикал или нещо друга аз ѝ давам истината е че това момиче е нали 7 клас а дори не може да си напише името правилно (не искам да бъда груба), но този тормоз вече ми идва в повече, вече почна да ми се отразява и на оценките (не че съм отличничка, но..) вече не ми се ходи на училище, все се оправдавам че нещо ме боли пред наште или нещо от сорта попринцип цялото училище не говори с мен, не знам защо (има само две момичета, които са нови в училището, само с тях си говорим "засега" ) моля дайте ми някакъв съвет ! Съжалявам ако има правописни грешки, но, пиша това през сълзи, защото вече ми дойде в повече всичко това..

Коментари

1.   Ох, и аз бях същата в старото училище. Точно като теб, всеки ден тормоз, подигравки... Но наистина, помисли, че остава още мъничко и ако се учиш ще влезеш в по-добро училище. В по-добра среда. Говори пак с класната, на родителите си всичко да им кажеш (ако не си, действай! )... Потърпи още малко, всичко ще се оправи, опитай се да я игнорираш тази "госпожица". :)
Надявам се да съм помогнала!