Споделена история от Тинейджърски

С гаджето ми се разделихме
Здравейте дошъл съм да попитам за вашето мнение значи с гаджето ми бяхме два месеца заено бяхме 24/7 или по телефин или на вън , оничахме се тя мр обичаше повече и имаше повечее чуства в връзката, имало е дни е който съм се държал тъпо мо мисля че това е нормално обаче тя ми каза. че и е писнало и е наранена опитах всичко всичко. обещах и само дс ми даде шанс и да и покажа допитах се до сумати и приятелки какво да правя писах и романи да докажа че съм я разбрал и съжелявам за това което съм сторил обещах и че щр се оправя а тя всеки път ми казваше късно е и че е нарснена на последното ми съобщрние даже ме и блокира от всякъде има профила си на приятелката ди д който го обсъдфихме тва и тя от там вида чата и каза че няма. как да се върне толкова решителна не съм я виждал имам чуството че няма чуства към мен и че не искс нищо свързано с мен а се разделихме само преди 4 дена. Да ви питам има ли смисъл да продължавам или да се опитам да я забравя въпреки че не исксм защото бееше част от живота ми и много я обичах, Дайте ми съвет

Коментари

4.   Явно не иска да е с теб, но след време ще се почувстваш по- добре. Занимавай се с нещо смислено и продуктивно- учи, спортувай, излизай с приятели. Така ще ти олекне и ще можеш да погледнеш назад с по- бистър ум.