Споделена история от Тинейджърски

Изпитвам смесени чувства.
Историята ми е доста тъпа, но все пак наистина ще оценя ако побликуват историята и я прочетат. Пише момиче на 14 години, преди 3 години станах ученичка в гимназията и там имаше един господин, който забеляза че се интересувам от хоби от което и той се интересува. И така винаги сме си говорили за това наше общо хоби в междучасията, когато имахме часове с него.
И така, както си говорихме с този господин за нашите общи хобита, трите години излетяха като нищо... и аз, не знам дали се влюбих или просто така си мисля, започнах да си фантазирам с него и мечтая, но пък мина много време и аз спрях с фантасмагориите. В 6 клас харесах едно момче, което все още харесвам и това беше просто спрях да мечтая за онзи господин. И така, вече заета с мисли за друго момче аз не таях други чувства към този човек... поне така си мислех. Няколко месеца преди краят на учебната година, господинът си взе няколко седмици отпуск и го заместваше друга госпожа. През тези две седмици, толкова зле, чувствах се някак празна отвътре, нещо не беше наред с мен и почувствах че някой ми липсва... накрая разбрах кой. Той ми липсваше, липсваха ми разговорите с него, липсваше ми разбирането му към мен и за това за което мисля.
Почувствах се тъпо, когато разбрах че той липсва и просто не исках да мисля по темата.
И накрая той се върна в училище и всичко в моите очи придоби цвят, отново се почувствах на място и отново исках да се усмихна. Не се чувствах влюбена в него и все пак не го гледах в очите докато ми говореше, а когато го погледнех се изчервявах и т. н както се случва с влюбените.
НО, аз не желая да да съм влюбена в него, нито да се червя, не искам той да си мисли че съм влюбена в него и без това той е 2 пъти по-голям от мен и има семейство, не искам да съм влюбена в този мъж. Само ме е страх как ще е тази година, пак ще му избягвам погледа и ще червя. Какво да правя, изобщо не знам. Искам да спра мислите за този човек.

Коментари

1.   Съжалявам, че чак сега коментирам, но искам да ти кажа, че това ще отмине с времето, особено ако се постараеш и се концентрираш върху нещо друго, а не да си говориш с него през междучасието. Още ли ти преподава той?

2.   Автор: Да все още ми преподава той