Споделена история от Тинейджърски

Заслужават си го!
Здравейте, момиче на 14 съм и една групичка от новия ми клас е ужасна. Смисъл те са 5 момичета, но 3 от тях са просто... Обсъждат всички, правят интриги. И на всичкото отгоре на една моя сравнително близка приятелка (да я наречем A) 'и направиха нещо много мръсно буквално онзи ден. Една от тези трите най-гадните, ще я нарека Б, се е настървила срещу А (нямам идея защо, и А не знае). Наскоро даже А ми каза, че ако още малко я подразни и щяла да бие Б, но и мен започва от всички най-много Б да ме дразни, просто си нямате на представа. Те освен че петте са лицемерни кучки, едната е к**ва, Б е използвачка, а третата от трите най-гадни е отвратителна. Има и още. В началото на училище (понеже съм 8 клас) с Б бяхме добри приятелки за около 2 седмици, мислих си, че с нея ще сме добре за дълго, но тя някак се отдръпна от мен, без причина. Не сме скарали, реално нищо лошо не ми е направила, но вече видях каква е. И от както се сприятели с тези момичета и така групичка се сформира. Още неща има, но няма да разправям. Искам за в бъдеще накви съвети примерно ако разбера нещо по-така за тях и някак си да го използвам в моя полза, срещу тях, защото това заслужават. Знам едно-две неща, но попринцип нищо няма да правя. Не знам, нямам намерението и да се бия (макар, че го заслужават, особено Б и к**вата), аз не съм такава, а и не мога да се бия, просто исках тук да споделя, пък напишете нещо все пак. Или поне как да се "пазя от полезрението им", защото явно са способни на някои неща. "Тихите води са най-дълбоки". Това е една от малкото верни поговорки.

Коментари

1.   Личи си, че много те ядосват, а знаеш, че не си заслужава да си хабиш нервите заради тях. Съветвам те да не им отмъщаваш, защото вероятно ще започнат да се държат още по- зле. Вместо това им покажи, че си над тези неща и не ти пука. Ако постоянно тормозят теб или някого другиго, оплачи се, ако пък не- няма за какво да ги мислиш, може да са повърхностни и какви ли още не, но теб това не те касае. Обръщай внимание на тези, които заслужават.

3.   Говори с учител, директор????