Споделена история от Тинейджърски

Харесвам учителката си!Не знам какво да правя!!
Харесвам госпожата си. Незнайно как от 2 години съм влюбена в нея. Всеки час чакам да свърши, за да я видя. Когато дойде да ми обяснява нещо не знам какво ми става винаги се разсейвам гледам я в очите влюбено и забравям, защо съм я викнала. В нея има нещо, което никой друг няма. Няма на кого да споделя, защото ще ме помислят за луда. Всички момичета в училище си говорят за момчета, а аз да ида и да кажа, че харесвам госпожата. Тя е това, което никой друг не е. Тя не е някоя гадна, строга, досадна, скучна и т. н. Нея всички ученици я харесват защото не е от онези учители, който те карат да учиш всичко на изуст. И ако се питате дали я харесвам само, защото не дава домашни не, дава и то доста. Тя е на 38 красива, чаровна, заинтересована, умна, възпитана тя е прекрасна. И не да кажете това е някакво педофилство от моя старана. Не знам как се случи, но се случи. Просто начина с който подхожда е много добър и като съм с нея се чувствам в безопасност. Ако може някой да ми даде съвет ще съм му много благодарна.

Коментари

1.   Здравей. Ж21
Преди три години завърших. Аз също като теб харесвах няколко учители и мъже, и жени. Към един мъж изпитвах слабост. Той беше забавен, голям красавец, винаги ми се усмихваше и постоянно търсех погледа му. До ден днешен ми е слабост, но за жалост вече не го виждам. Изпратих му покана във фейсбук, но той ме отхвърли. Жена му не ме харесва и с нея сме имали лични проблеми, та може би заради нея не ме приема.
А към една учителка също имах слабост. Тя беше от строгите, но към мен беше по-мила. Не беше от любимите ми предмети и не харесвах часа и. Беше ми приятно само заради нея.
Това са нормални симпатии. Не се притеснявай, но бъди готова цял живот да е в мислите ти.

2.   За мен е нещо нормално. Когато бях на 22г се запознах първо с една семеина жена на 38г. Така се влюбих в нея, че за 5-6 месеца ме направи жена. А бях госпожица. Сега вече съм семеина с дъщеря на 16г

3.   От хормоните е, братле. Още те тресат и затова я виждаш така. След време и това ще отмине. Просто търси момиче, което до някъде има тези характеристики, като въпросната дама.

4.   Ами тресни я и ще ти мине...

5.   Моето лично мнение е, че не знам дали си момиче или момче

6.   Според мен ти не си влюбена. Това че харесваш госпожата си като човек или я смяташ за добре изглеждаща не те прави задължително влюбена в нея. Според мен ти си изпитала някакви положителни чувства към нея и по някаква причина си решила да ги определиш като влюбване. Да мислиш някой за атрактивен не е задължително влюбване. Ти сама забелязваш че всички други деца също я харесват, така че тя вероятно е наистина добра, така че това, че и ти я харесваш няма нужда да се дефинира по този начин. Това е мое мнение, може да греша, но се надявам да съм помогнала.

7.   Момиче, бори се с това!

Тези помисли са от дявола. Не ги приемай, а ги отхвърляй и се старай да не мислиш за такива неща!

Старай се да се занимаваш с нещо интересно за теб и изобщо да не мислиш за нея!

Прогонвай всички помисли за нея и не ги задържай в себе си!

Дойде ли ти помисъл за нея - веднага го прогонвай и започвай да мислиш за друго!

Ако си вярваща - помоли се на Бога, да те освободи от тези мисли. Ходи и по-често на църква, пали свещи за здраве и за упокой на починалите ти близки. Говори и с православния свещеник в храма(за твоите проблеми) и следвай съветите му!