Споделена история от Тинейджърски

Бременна на 15
Здравейте. Аз съм момиче на 15. От две години имам сериозен приятел на 23. Преди около две седмици бях на гости на приятеля ми. Той цялата вечер не спря да пие като няколко пъти го помолих да спре но не спря. По едно време започна да ме докосва и опипва и ми каза ще иска да ме чу*а. Но му казах, че все още не съм готова за това. След около 10 мин започна да ме съблича като се опитах да избягам, но той не ме пусна, толкова силно ме удряше и дърпаше че не спирах да пищя и да плача. След това ме налегна и си го вкара в вагината ми. Тялото му толкова силно натискаше гърдите ми че пищях с цяла сила но никой не ме чу. Сега от няколко дни ми закъснява и не знам какво да правя..

Коментари

1.   Ти не си сигурна дали си бременна или не. Купи си хапче анти-бебе, струва 50 лева за 5 дни. Изчакай 2 седмици и си купи тест за бременност от аптеката. И ако си бременна направи аборт.

2.   Като за начало спри да наричаш този боклук твой приятел! Мила, за това "вкарване във вагината" без твое съгласие си има термин - изнасилване!

Не знаеш дали си бременна както ти каза №1, даде адекватен съвет. Според мен - не си бременна, просто си стресирана.

Успех!

3.   Недодяланият пергиш с педофилски наклонности се е напил и те е изнасилил, а ти го наричаш "сериозен приятел". Това, което ти се е случило, не е нормално. Не го приемай за такова. Човек, който държи на теб, няма да те третира така. Сподели с родителите си и му търсете наказателна отговорност.

4.   ПЪРВО!!! Зарежи приятеля ти ВЕДНАГИЧЕСКИ! Това момче не те обича и това, че е бил пиян не го оправдава по никакъв начин!
2. Най-вероятно си се паникьосала ужасно много и затова мислиш, че си бременна. Възможно е цикъла да не ти идва, заради стреса, който си преживяла.
3. Съветвам те първо преди да си правиш някакви заключения да си направиш тест за бременност

5.   То това си е направо изнасилване! Ти добре ли си на тръгнеш с 23 годишен? Ами ако те зареже, защото целта му е била да те изчука, или да не е това, ако си бременна и пак те зареже? Не искам да те съдя, но това не е добре, особено от написаното. Бил е пиян, ама все пак. Купи си тест за бременност след няколко дни. И преди това пий някви хапчета против забременяване, макар че са минали няколко дни и е малко късно. Дано не си бременна! Успех ти пожелавам и пиши после!

6.   Ти си имащ работа с педофил - изнасилвач. Веднага трябва да съобщиш на родителите си, да си изкараш медицинско и да подадеш сигнал в полицията.

8.   Тоя твой приятел ако наистина го е направил зашлеви го и го напусни ВЕДНАГА. Такъв не ти трябва. ако си бременна направи аборт.

9.   Това е смущаваща история. Това жалко определение за "мъж" трябва да го отбиеш от живота си. Това което е направил е наказуемо и се нарича изнасилване. 1 кажи на родителите си ВСИЧКО не знам каква ще им е реакцията ама трябва да опиташ. После се обърни към организация които ще дадат адекватни съвети за твоето положение като жертва на изнасилване. Сега за бременността пий хапче анти- бебе или ако вече е късно и си направила тест и си бременна го абортирай. Защото не е за предпочитане да родиш на 15 ама това си е твое решение. С това мога да ти помогна, но задължително кажи на вашите.