Споделена история от Тинейджърски

Хора, какво да правя, помагайте!
Здравейте! След месец и малко правя 15. Искам да го празнувам, но нямам идеи. По принцип, искам да е парти. Искам и с малко пиене. Абе, купон. Проблемът е, че няма как да го направя. В нас няма как, по много причини, а и най-малкото е събота и всички са в нас. Исках да наема зала (нещо малко де) и да си направя мини парти, ама за 6-7 човека.... не върви, а и да не говорим, че половината от приятелите ми не са по тия неща, и малко тъпо ще стане. В краен случай, на ресторант, ама е тъпо. Звучи скучно, не знам. Миналата година на ресторант го празнувах, но с други хора де, и ми беше някво не е нещо wow. Искам идеи? Няма как да изгоня нашите. Аз живея в къща. Ако семейството ми го няма, то значи че ще съм сама в цялата къща, дори на другите етажи няма да има никой. Ама то ще е там, и всичко се проваля. Няма да се навият да отидат някъде да спят на почивка за 1-2 дена. Мега тъпото се получава... какво да правя

Коментари

1.   В двора на къщата? Някъде на открито? Може да е под формата на екскурзия до увеселителен парк, басейн, плаж. Нещо евтино

2.   Рожден ден в планината, където в близост има заведение за хранене, рожден ден в Южен парк, там има заведения за хранене, ресторант до плувен басейн, на люлките в парк Възраждане, до тях има заведения за хранене. Виж кегъринг агенция, тя ще предложи за рожден ден много варианти, има тематични декори, може и фотосесия със такъв декор, слагаш я във социална мрежа и е поздрав за познатите ти хора, така остава готин спомен от празника за всички.

3.   Ами в дискотека... ако имаш пълнолетна приятелка или приятел ги накарай да ти вземат маса и да дойде с вас.

5.   Благодаря за съветите!