Споделена история от Тинейджърски

Хвърлят ми хартийки в косата
Здравейте! Момиче в 7ми клас съм, проблема ми е, че както разбрахте ми хвърлят хартийки в косата... по принцип ходя със спусната коса, защото не си харесвам профила (имам недоразвита долна челюст) и така го закривам. Днес в часа по биология (там сме с една на 23 нова в училището, в часовете е манджа с грозде) задната редица почна изтерично да се хили. По принцип внимавам много в часовете и не обърнах внимание, но по едно време почнах да усещам как нещо малко и леко ми удря главата от време на време, помислих си, че си въобразявам ама когато една моя приятелка почна да ми ги маха.... разбрах за какво иде реч. Беше почти края на часа, когато свърши тя маха хартийките сигурно около 2 минути и извади 20 - 30... това адекватно ли е? ! Казахме с нея на госпожата по биология, утре ще кажем и на класната ни (а от нея целият випуск се плаши, но за мен е готина). Имаше и преди такова нещо, обаче с кламери. Там беше по - кофти, защото първо че все ме удряха гадно по главата и лицето и второ бяха жертви всички момичета в класа.
Та, ще помоля за съвет. Какво да правя, как да си вържа косата, така че да няма такива работи? В училище нама да ми дадат да съм с качулка или шапка...
П. С. косата ми не е много дълга, малко по - надолу от раменете.

Коментари

1.   Пробвай да си вържеш косата на опашка и да пуснеш отпред две кичурчета от всяка страна

3.   Детска работа. Аз като бях дете, имахме прашки, скобници и барабонки... всяко едно от тези е по-гадно от хартийките в косата. А постоянно тормозихме момичетата. Естествено като порастнахме малко и тези простотии станаха безинтересни.

Мен лично ако питаш - сложи си червило, по-предизвикателни дрешки, направи си красива прическа и иди така - все някое момче ще се захласне по теб и ще почне да пречи на другите да те тормозят.

4.   Не си връзвай косата, ами направо си я подстрижи къса, и без това сега е модерно при жените. И помоли госпожата да те премести най-отзад, за да няма никой зад теб, който да те замеря с хартийки. Ако пак продължат, се оплачи на директора.

5.   Естествено, 3 те учи да си малолетна к*рва. Това е ценностната система на "мъжете" ни. Ако може да ти обясни как се прави фелацио, че да направиш на някое момче в тоалетната, ще е най- добре. Държат се като сутеньори, милите ни "мъже".
Иначе, както казаха - вържи си косата и говори с някой преподавател. Нищо не става от българските родители: строги са с дъщерите си, лигавят синчетата си като принцески.

Black Sabbath

6.   Автроктата:
``````````````````
До 1: Засега това правя, благодаря за съвета :))

До 3: Хахх, знам за това, дай боже нашите момченца да не се сетят за този вариант :D
А за червилото и другите неща... абее половината клас са кифлички и тях тормозят... че и повече.... аи един от тях ми е бивш, ама той не тормози... малко е смотаничък. ( преди да почнете да хейтите аааа ама как тей на 13 вече бивши... бъдете спокойни, няма повече да си причиня нещо такова )

До 4: Бях с много къса коса ама тогава беше онова с кламерите. Нашите ми казваха, че приличам на пуделче