Споделена история от Тинейджърски

Харесва ли ме наистина?
Здравейте, харесвам едно момче и той ме последва в Инстаграм, аз не го следвам. Това се случи преди седмица и още не е писал. Премести се в ново училище и не съм го виждала от тогава. На живо се държеше сякаш много ме харесва, но си има приятелка. Това не му пречи да пише на друга съученичка, но на мен не е. Какво да правя? Наистина го харесвам.

Коментари

1.   Ами първо на първо не мисля че е коректно да си пише с няколко момичета едновременно особено ако си има приятелка

2.   Щом има приятелка - НЕ ПИПАШ! Това е закон! Освен, ако в бъдеще не искаш на теб да ти се случи да ти изневерят. Ако няма приятелка и си сигурна на 1000%, можеш да го последваш и да му пишеш.

3.   Има приятелка, сваля втора, а ти го искаш? После мъжете били боклуци, щото такива харесвате от малки. Утре може да отиде на проститутка и трите да ви изпозарази.... Помисли малко.
А дали те харесва? Може и да те, ама я виж колко момичета следва в инстаграм, сигурно и тях ги харесва.

4.   Сигурна ли си, че харесваш него, а не да искаш да си опашката на приятелката му?
Да ближеш след нея остатъците? Имай малко достойнство!

5.   Аз в инстаграм следвам около 500 жени - най-вече такива дето изглеждат добре и постват по-разголени снимки. Дали ги харесвам - визуално - да и толкова.

6.   Коректно е с една жена във връзка, другото няма смисъл за никой.

7.   Момичето с което пише му е приятелка и си има гадже. Не го следвам и аз точно защото има приятелка и не исках. Но усетих силна химия, просто наистина го харесвам. Не ми е харесал снимки нито е писал, просто ме следва. Трудно ми е да разбера дали наистина ме харесва.

8.   Харесва те.