Споделена история от Секс и интимност

При ерекция ми е мек
Здравейте,
Момче на 26 съм и имам следния проблем, когато получа ерекция члена ми е мек, и изкривен и доста бързо губи ерекцията от както беше преди. Ходих на изследвания за тестостерона и ми е супер, нямаше никакъв проблем. Днес си направих ехография и ми казаха, че трябва да платя към 600-700лв. и ще мина някаква си импулсна операция чрез дадена машина за засилване и образуване на кръвоносните съдове. Дали има друг вид лечение чрез лекарство или нещо друго?

Коментари

1.   Сутрин ако ти е корав и нямаш проблеми значи проблема ти е на психическа основа. Пробвай със здравословно хранене, повече движение, без цигари. Можеш да пиеш билката бабини зъби - има доста добър ефект, но трябва редовно ежедневно приемане по няколко пъти на ден.

2.   Прекалено си млад да ти е мек. Трябва да си машинка. С ерекцията, да цепиш мрака.
Отпуски се.. ще мине.. и пак ще си топ.

3.   Тестостерона е свързан с либидото, а не с ерекцията.
Може да ти се иска, пък да не можеш.
Моя става на камък като взема аргинин и цитрулин. Взимам ги преди спорт за енергия и да не вдигам кръвното. Но има и допълнително действие- вечерта търбуша жената ако ми даде. За съжаление рядко се случва- остаря, стана на 54 г. и вече не ще.
Пробвай с азотните бустъри за фитнес- разширяват кръвоносните съдове и подобряват ерекциата. Все пак на 26 да не става е много шокиращо. Може пък жената да трябва да се смени.

4.   Аз имах кратка връзка с мъж, който казваше, че е надървен, а всъщност въобще не му беше станал. Това що за подигравка е? Трябваше да му правя свирки, за да му стане и то пак не беше сто процентова ерекция. Поомекваше или не можеше да свърши, а си личеше, че ме харесва. Когато не бяхме заедно, от чекии нямаше проблем да свършва. Много тъпа работа. Казвал ми е, че и с други я не свършил, я не му станал, а сутрешна ерекция има.

5.   Ако не е на психологическа основа, може да се дължина проблем с кръвоносната система, помисли имаш ли в рода баща или дядо с инфаркти или инсулт.

6.   Да не би да ти е много голям - над 20 см и да не достига достатъчно кръв, за да е твърд? Големите пениси искат и повече кръв по принцип.

7.   Не, луд ли си на 26 да си правиш операция! Гледат да ти вземат парите, а дали няма да те окепазят не се знае!
Стресиран си, минал съм по тоя път. Може да ми драснеш на курник22 трибуквената поща, за да ти дам съвет, но в никалъв случай не предприемай каквото и да е.

8.   Билките ги спрях преди седмица, защото имаше ефект всяка сутрин, получавам ерекция, но е мек.

9.   Спри цигарите и алкохола и яж повече витамини (или си купи мултивитамини на таблетки и ги пий) - това помага, поне на стари години. Като бях млад не ми е трябвало.

10.   А как на 26 ще ти е мек? Сутрин като се събудиш имаш ли ерекция? Ако шмаш си ОК и нищо ти няма.
Чакаме отговор от автора.

11.   На 43г съм и от известно време имам същия проблем, сутрин рядко ми е станал, когато стане все пак не е достатъчно твърд и бързо свършвам.... съвети някакви....

12.   От Автора.

До Номер 10. Преди като пих бабини зъби и Камагра всяка сутрин получавах ерекция. Бях с ерекция и си беше мек.

До 9. Цигарите съм ги спрял от доста време, а за алкохола кондумирам доста рядко и не мисля че е от това. В седмицата по няколко пъти ходя на лостове да тренирам и преди след всяка тренировка се прибирах с ерекция, а сега не.

До 7. Не бих казал, че е точно операция. С устройство ми засилва кръвоносните съдове на половия орган.

До 6. Нямал съм никакъв проблем преди, даже при ерекция от средата ми е изкривен надолу.

До 5, един от моите възрастни роднини получаваше инфаркт преди да почине от други болести. Но това при се получи края на миналата зима като използвах един спрей за забавяне на еякулацията.

14.   1. Мек ти е защото жената не те желае

2. Алкохол

15.   Спираш алкохола задължително. Храни се повече с плодове и ядки и ще видиш разликата бързо.

16.   Не ти става от красиви жени? Защо не отделиш някой лев, поръчаш си хубав модел (жена която да те привличат най-много за секс), и ще ти стане ясно дали проблема е в теб.

17.   "това се получи края на миналата зима като използвах един спрей за забавяне на еякулацията. " --- да си дойдем на думата.

18.   Абсолютно спри порното и ще се оправиш за няколко седмици!

20.   Алкохол както казах много рядко консумирам, цигари не пуша.

Това с плодовете го пробвах и действа, но проблема е там че не става твърд при ерекция.