Споделена история от Тинейджърски

Мога ли да вляза в Eхе ако съм на 17?
Здравейте, за Хелоуин компанията ми ще ходи в Ехе и понеже тръгнах на училище с горния набор съм единствената все още непълнолетна, всички други имат 18. Въпросът ми е дали ще ме пуснат в клуба ако с мен има още 5 човека на 18, трябва ли да принтирам декларация за придружител или няма да стане? Моля някой да сподели опита си. Благодаря!

Коментари

1.   Стига с тоя католически празник, който е изкривен като празник на демоните!

Ние сме православни християни и не празнуваме такива псевдо празници!

Затова не ходи с тях и въобще не се събирай с такива хора, за да не повредиш и погубиш душата си!

2.   1, що за глупости? Смяташ, че православните сме по-правилни християни ли? Много сериозно се заблуждаваш. Сигурно не знаеш колко "корекции" на религията има докато стигне до православие. Католиците с нищо не са по-малко християни и да мислиш обратното значи си много заблуден(а).

3.   до 2 - заблуденият си ти!

Католиците и протестантите са еретици!

4.   Тука са много забили.... от Хелоуин и за тва как да влезем под 18 в Exe стигнахме до дебати за религията.... По темата... не мисля, че ще е такъв проблем като почти всички са на 18, а ти на 17.. то си е почти 18. Но не можем да ти кажем със сигурност. Ако трябва подбутай поне 20-30 лв искаш, не искаш.... щом искаш на дискотека под 18 ще плащаш скъпо.

5.   Ех, много падна нивото на този сайт, за съжаление. Някога човек, който имаше конкретен проблем или питане можеше да получи адекватен съвет или поне съчувствие, а сега кой е по-по-най, мъже срещу жени, София срещу провинция, католици срещу православни и т. н.
Авторе, доста над 18 съм и не знам как стои въпросът със сигурност, но не вярвам, че някой ще ти направи проблем за няколко месеца, все пак си на 17, не на 13. А и да те спрат, винаги можеш да преговаряш, да обясниш какъв е случаят, че всичките ти приятели са на 18, че сте дошли заедно като компания и т. н. и мисля, че ще те пуснат. Разбира се говори спокойно, без нерви и заяждане, по-скоро ги помоли да проявят разбиране, отколкото да се дършиш грубо и няма да имаш проблем според мен.