Споделена история от Тинейджърски

Връзка с по-голям
Здравейте! На 17 съм, след месец-два правя 18, а той на 30. Аз лично много го харесвам, той твърди същото, но по поведението му разбирам, че не е така и го осъзнавам колко съм глупава, но просто наистина искам да съм с него, представям си живота ни заедно. Знам, че тези връзки рядко се задържат, защото когато аз съм на неговите години той ще бъде около 50 годишен, вече олегнал. Ако възрастта беше само проблем, може би щях да направя компромис, но има едно голямо но. Пише ми рядко, с оправдание, че има много работа. Разбирам, не го карам да ми пише постоянно, но дори има пъти, в които 3 дена не се появява за 10 секунди да ми напише само как си, а когато реши да се появи 1 час и толкова после пак по 2-3 дена го няма, като казва че му е изкочила работа. Иска да се видим, не сме от един град, затова още не сме, но аз трябва да съм сигурна какво иска той, а не да стане нещо само за един път, да ме използва и повече да не ме потърси, защото съм и девствена, което за мен има голямо значение с кого ще е първият ми път, а не да го направя, за да задържа някого до себе си. Осъзнавам, че не е за мен, но имате ли съвети как мога да го превъзмогна, да намеря някого на моята възраст, опитвала съм да спря да му отговарям, но просто като ме нарече с мили думи и обръщенията му към мен, направо имам чувството, че мозъка ми изчезва и аз спирам да мисля.

Коментари

1.   Ами виж аз съм около възрастта на този, който харесваш и според мен просто иска да те използва, защото си малка и неопитна.

В крайна сметка не си съвсем дете - на 18 си вече пълнолетна и решаваш сама. Но трябва добре да прецениш какви са намеренията му.

2.   Възрастта не е чак такъв проблем, ставаш на 18 все пак, има много хора с 10-12-15 години разлика.

Въпроса е този какво иска, защото на мен не ми изглежда много сериозен.

3.   Всеки може да те нарича с мили думи и да докарва пеперуди в стомаха ти, но се вземи в ръце, намери с малко по-голям от теб и то реален, от твоя град и се забавлявайте.
А този го изтрий и блокирай и продължи напред.
Света и момчетата са пред теб.
Нещо като съвет ще дам, пиши с повече непознати или намирай нови хора, където се чувстваш добре, така ще го преодолееш и друг ще ти вземе вниманието.
М.

4.   Съжалявам, но май те използва. Аз не бих се занимавала с такива. Разбирам те, искаш по-голям, искаш МЪЖ до себе си, свестен, ама надали е толкова свестен, щом се е хванал с 18 годишна. Да, голяма си, но метално си има разлика, та ти нямаш и 20, а той вече е навършил 30! И това със писането... абе май си иска само една нещо от тебе. Аз бих прекратила контакт, за всеки случай.

5.   Ее то е ясно, че просто иска да те бодне и толкова, с какво иначе си мислиш, че можеш да впечатлиш един 30 годишен мъж, та той е на светлинни години от теб мацка. Ти си 11 или 12 клас още не знаеш къде се намираш на тоя свят, до преди 4 години си била дете и си гледала Disney Channel, а той преди 4 години може би си е завършил магистратурата в някой университет, имал е 5 връзки и е изчукал 10 момичета примерно. Така че се осъзнай малко слез на земята

7.   Бягай далеч, ще те изпозлва и изостави.

М28

8.   Не ти трябва такъв мъж. Прекалено е голям за теб. Ще направиш грешка ако излизаш с него. Най-вероятно ще те използва за секс. Представи си какво ще си помислят родителите ти ако разберат, че излизаш с 30 годишен. И ако е толкова сериозен мъж каква работа има с непълнолетно момиче?

9.   Поредното глупаво дете, което вярва на 30 годишен пръч, който не се е оженил още, чудно защо ли? ! Ти ако му вярваш на тия негови твърдения… Жал ме е за теб.

Гаро

10.   Защо на 30 години се занимава с ученички? Връстниците му вече са женени с деца. Какво може да иска от теб?

Това е комплексиран, незрял човек, който просто иска да си помпа егото като се хвали на приятелите си как зарибява 17 годишна. Тъжна история. Още много ще са мили с теб. Ще намериш някой нормален, на който наистина му пука за теб. Блокирай го този.

11.   Реално баламосва няколко като теб или не му се занимава с празни приказки/чатове.
Намери си човек от по-близо за връзка.

12.   Представи си когато ти си на 30-35 и си във върха на живота си, той ще е на 43-48 години, вече полу-пенсионер.

Но имам и по-добър пример. Представи си, че ти се влюбиш в момченце на 4-5 годинки и искаш да се търкаш в него за да се задоволяваш. Това е същото, което е между теб и оня педофил.

Много си малка по какъвто и да е начин да си паснеш с толкова по възрастен. Не си проваляй живота.

Онези холивудските, дето се продават за секс на разни дядовци като Леонардо Дикаприо, знаят, че са просто скъпоплатени проститутки.
Никога не си заслужава да си с по-възрастен, нито ще придобиеш "опит", нито нищо. А рискуваш остатакът си от живота.

13.   Разликата ви е голяма, но... , ако наистина държите един на друг, може пък да се получи.
Той знае ли, че ти си девствена? И какво му е отношението към теб?
Относно секс!!! След като ще ти бъде за първи път, хубаво е да го попиташ какво мисли той по този въпрос. И не, няма да го задържиш чрез секс, ако той не дължи на теб. Момиче (жена) "задържа" мъж само, ако между тях има истински чувства (любов). Между впрочем, влизайки в положението ти, той ще трябва да почака толкова, колкото ти пожелаеш. Така ще разбереш, че той не иска САМО секс.
Когато си готова и момента (според теб) е подходящ, тогава можеш да му кажеш, че го искаш. Ти решаваш кога и как (все пак си момиче) и трябва да се чувстваш комфортно по този въпрос на момента. Не е задължително, но е хубаво да използва презерватив. До настъпването на този момент вие ще се срещате. Нали не искаш да те изч-ка на първата среща? При опознаването между вас постепенно ще минете към интимности вероятно, а когато наистина ти се прави секс, но не си готова да му се отдадеш, можеш да му намекнеш, че искаш орални
ласки. В това няма нищо лошо.

15.   Като се осъзнаеш, че мъж който се интересува от теб, няма да мълчи три дена. Ти си девствена, но той си има някаква женско обкръжение, с което прави секс.
Още не сте се виждали, но ти пресмяташ как той като стане на 50, ти еди какво си... Еми, нелепо е.
Ти мечтаеш да се ожениш след гимназия, да народиш 1-2 деца и после какво? Нямаш ли други планове за живота- да учиш, да се квалифицираш, да имаш компании, гаджета, да пътуваш?

16.   Като бях на 45 имах връзка с 18 годишна мацка. И двамата бяхме доволни и не сме имали никакви проблеми. Всичко е до това да намериш човек с който да си паснете, възрастта не винаги е най-важното. Ти мислиш какво ще е след 10 години - познаваш ли поне един човек, който да е направил семейство с някои от първите хора в които се е влюбвал? Аз - не. Това не значи че няма хора, които са щастливи в определен момент от живота си. Не мисли какво ще стане след 10 години - никой не знае.

17.   Невинно момиче.. човека е на 30, напълно е възможно да си има СЕМЕЙСТВО, и дори малко дете! Особено вие сте в различни градове, той може да прави каквото си поиска, а ти никога няма да разбереш. Ходила ли си в неговия град? Виждали ли сте е на живо? Или просто те е омаял и си мислиш, че се обичате? Обзалагам се, ако проучиш повечко неговия живот ще бъдеш много изненадана! Аз съм, сигурна че не те обича... дори ме съмнява, че си има семейство!