Споделена история от Тинейджърски

Може би съм влюбена за пръв път, но той е по-малък от мен
Здравейте, момиче на 17 години. Никога не съм се влюбвала или обичала не съм изпитвала това чувство не съм си имала гадже винаги съм чувала няма ли да си намериш гадже вече, сама ли ще си умреш никога не ми е пукало. Винаги обаче съм имала принципи.
Един от тях беше, че никога няма да си харесам по-малък от мен, а живота винаги те завъртва на 360 градуса.
Появи се момче, което е с 3 години по-малък и той някак си ме привлича не зная защо или какво е това как да разпозная дали е любовта. Когато го видя не изпитвам "пеперуди в стомаха" или сърцебиене, но в училище постоянно се оглеждам за него в коридора и искам да си говоря с него, когато отсъства ми е тъжно. Искам да спра това нещо преди да е станало сериозно, защото той ще ме отхвърли и ще ми разбие сърцето преди някой да каже, че няма как да разбера докато не опитам може би сте прави, но първо аз виждам каво хлапе е той и знам, че не съм негов тип, второ аз съм стара за него и трето мен ме е страх и да знам, че не трябва да ме е страх, но все пак ме. Естрах сигурно имам страх от отхвърляне. Може ли някой да ми даде съвет как да спра с това нещо преди да се влюбя.
Освен това ива и друг проблем почти на 18 съм септември месец ще съм 11 клас предстоят ми матури
другата година да мисля за университет и да изкарам книжка, а това да страдам от любов по марки деца не е в плана ми много моля някой да ми помогне.

Благодаря предварително бъдете здрави и щастливи и помнете от мен всичко лошо минава в този живот!

Коментари

1.   Това със годините е доста относително щото от човек до човек има разлика. Може да е със 5 години по-голям и да е пълен идиот и мухльо, може и да бъде с 5 по-малък и да е много умен и печен пич така, че това не е водещ фактор за това колко е зрял и умен един човек. Другото, което е нищо не ти пречи да опиташ да завържеш някакъв разговор с него все пак едвали ще те изяде спрямо унито и шофьорските курсове стига да умееш да си разпределяш времето правилно винаги ще има начин да съчетаеш любовта със задълженията ти. В интерес наистината разликата в годините ви не е фрапираща така, че има шанс.

Момче на 17