Споделена история от Тинейджърски

Арабин
Здравейте, запознах се с едно момче от Тунис, много е приятен, говорим си всеки ден, проблемът е обаче че е арабин. На разговор въобще не личи, английският му е страхотен, личността му е също приятна, слуша рок, метъл, дългокос е, музикален също така. Произходът му обаче си е фактор. Дали се различава от тези на Арабския полуостров, или всички са едни и същи?

Коментари

1.   Нищо не пречи да се опознаете и после да решиш дали го харесваш или не. Може пък да се окаже страхотен човек.

2.   Ако е мюсюлманин, а ти не си, е проблем за една връзка. Може като човек да е супер, но ако религиите ви са различни, забрави. Аз не бих го имала за нещо повече от познат

3.   Не съди за човек по произход, култура или някакви такива онаследени неща.

Може да е страхотно момче. Дай му шанс и сама прецени.

4.   А защо произхода му е фактор? Толкова ли сте тесногръда? Ако един човек ми харесва въобще няма да ме интересува къде се е родил, стига да сме съвместими и да може да направим компромис с различията си. Има много българки женени за араби и това което виждам и съм чувала е, че много добре си гледат жените, много по-добре от българите.

5.   НЕ, НЕ и НЕ. С араби в никакъв случай не се занимавай. Знаеш какви са им ценностите там и отношеията към жените..

6.   Аз не разбрах за какво дали тунизийците да са същите като онези от Арабския полуостров? Манталитет ли, религиозност ли, какво? Не, не се навличат в тюрбани като шейхове. Не са богати като тях. Добре е да знаеш, че араби е по-скоро събирателно понятие. Всички те са различни. Накога истинските араби завладяват западна Азия и северна Африка, налагат езика и вярата си на хората там и оп, ето, че и те стават араби след време. Щом слуша музика не е като онези от Арабския полуостров. В исляма музиката е забранена, не знам дали знаете, но е факт.

7.   Момиче, бягай далече от тези животни. Остави н. 1 и н. 4 да се опознават. Тези наистина са животни, които живеят още в 15 век. Дъщеря ми е с такъв(от добрите сирийци) Направи я мюсюлманка, ходи забрадена и се моли по пет пъти на ден. Просто стана друг човек. Дори и брат си не поглежда вече. Аз също бех толерантен и нямах против тях, нищо. Обаче... като ми се случи на мен вече ги гледам с друго око. Араби, негри, мангали това е измет за мен. Животни, които не подлежат на интеграция.

мъж на 48

8.   РЕЛИГИЯТА МУ Е ВАЖНА, НЕ ПРОИЗХОДА! Ако е мюсюлманин (и още повече много набожен), а ти християнка или друго - ЗАБРАВИ, трябва да си луда, че доброволно да се навиеш!

9.   Какъв арабски полуостров бе. Арабин = мюсюлманини = чака те предизвестена съдба. Ако е принц и ти се полага дворец, нещата ще са по-добре. Но едва ли е. Прочети за Балканджи Йово стихотворението и пробвай да мислиш, но май няма да се получи.

10.   До 4 - Дори не видях заглавието на темата, но нека ти кажа нещо, което научих за послендите 15 години - Произходът ти винаги е фактор. Не можеш да избягаш от миналото си така лесно.

11.   За какво да е фактор произходът му? За да си приказвате очевидно не е. Само не се вкарвай в някакви филми и не си разигравай сценарии в главата за голямата любов с екзотичен красавец и какво прекрасно бъдеще те чака. За тези е постижение да изч-кат бяла жена, често бракът с такава им е пътят към Европа. Ако беше толкова хубаво в Африка, нямаше масово да бягат оттам.
Колкото и да се различават от тези на Арабския полуостров, отношението към жените е същото- като към нисши същества, подчинени изцяло на мъжа.
Напиши в нета "5 странности на Тунис, които изненадват туристите (част 2)" и чети внимателно.

12.   Има една книга по действителен случай "Не без дъщеря ми ". История между доктор иранец и бивша негова пациентка, които се влюбват и се женят. На американска територия се държи с нея като с джентълмен обаче завлича ли ги заедно с дъщеря им в Иран там си показва истинското лице и започват едни всекидневни побои и тормоз и над нея и над детето. Едвам се спасяват от него след година и половина в Ада с помощта на добри хора. Та ако искаш същото за себе си хващай се с него! Сега се прави на добър пред теб, но ще дойде време да ти покаже истинското си лице. Веднага спри да се занимаваш с него! Вашите знаят ли? Ако съм на тяхно място директно ще ти огранича достъпа до Интернет!

13.   12, тази книга/филм се споменава във всяка подобна тема, та стана леко банално вече.

14.   Не си, си написала годините, и не знаем колко си години. Но няма значение. По-добре БЯГАЙ от него! Отначало ще се прави на напреднал, на образован, обаче паднеш ли му в ръчичките той ще се промени много, казвам ти го. Арабите са по-опасни и от турците... арабите приемат жените като боклук! В Арабските страни публично са били убивани и изнасилвани жени. Нямат никакви права, прочети малко за тея араби и ще се откажеш.... с този човек на "Здрасти" и това е. Махай го.

15.   Към номер 13 банално според теб, но фактите са си факти не една и две жени са пострадали от връзките си с мюсюлмани. Преди няколко години наша сънародничка се мъчеше да си върне дъщерите след като бившият и съпруг йорданец ги е отвлякъл. В старо предаване на Мира Добрева даваха друга наша сънародничка станала мюсюлманка след като се омъжила за иракчанин и родителите и с право не го одобрявали, не стига че я кара да си смени вярата ами и не работи лв и на дивана и тя го издържа, дано се е осъзнала. Защо те не станат християни ами настояват жените да преминат в тяхната вяра?

16.   Не се захващай с него

18.   Резалките са родени с глави пълни с шизофренични крокодилчета. След това и религията им се е изцъкала в недоразвитите им мозъчета и за това през цялото време подскачат и кукуригат като откачени. Преди няколко години в този саѝт една българка сподели историята си. Запознала се тук в България с един арабин от Йордания. Набързо се оженили, закарал в държавата си и там мандалото хлопнало. Разказа за кошмара който е изживяла там за няколко години. На края едва успяла да избяга и да се прибере в България. Има и много други подобни историѝ, така че мисли добре.

19.   Чувал съм за много случаи на момичета християнки, които се влюбват в араби, заживяват с тях и се почва - приемат исляма, стават робини и т. н.

Не се занимавай с него. Намери си нормален мъж, християнин. Не прави глупости!

20.   Мюсюлманин ли е - забрави!
Ако жена реши да зареже мюсюлманин в най-добрия случай се стига до побой, но много често до нейното убийство. В Германия имат богата криминална хроника на ликвидирани жени от бивш любовник-мюсюлманин.
Религията им е такава, че за тях жените са втора ръка хора.
Ако решат, че жената им изневерява, я пускат на цялата рода за сексуални гаври.
Любители са на аналния секс и редовно оправят жените си отзад, а честоти практикуване на анален секс е вредно за здравето. Повечето араби са бисексуални и разнообразяват с мъже.

21.   Когато бяхме в Германия, приятелката ми се беше хванала с един арабин. Непрекъснато я биеше и ревнуваше и като правеха секс я караше да пруфти и да издава звуци като камила. Напълно са откачени.

22.   Не слагайте всички под общ знаменател. Имах мъж българин след дълга връзка. Сключихме брак и в първия месец го хванах че ми е изневерил. Разведохме се. Преживях го много тежко. След време срещнах в София арабин и до ден днешен сме заедно. Имаме три прекрасни деца и мога да кажа, че е мъж мечта.

23.   До 22
Моя колежка беше женена за арабин. Брат ѝ е Гей. Една вечер хванала арабина да чука брат ѝ. Направила му скандал а той ѝ теглил юмруците и ѝ казал че това не е изневяра защото е с мъж и че в арабските държави гей секс е нещо напълно нормално и много от мъжете там го предпочитат.

24.   Глава 4та в корана е озаглавена ЖЕНАТА. В нея алах е отделил много време и е написал 176 строфи с които да обясни на мюсюлманите, че жената е нищо. Тя няма никакви права и е собственност на мъжа и трябва безусловно да му се подчинява, ако не бой. В исляма, когато момичето навърши 9 години, се смята за зряла жена и потяхните закони може да се омъжи. В исляма мъжа може да се ожени и за бебе, но само с разрешемие на родителите, като не може да прави секс, докато тя не стане на 9 години, тоест да стане зряла жена. Профета Мохамед се оженил за 6 годишно момиче наречено Аиша, но са консумирали брака когато тя станала на 9 години.
В глава 9та в корана алах казва на мюсюлмаите
Отивайте в не мюсюлмански държави, Лъжете хората там. Търгувайте с тях. Заблуждавайте ги и когато сте готови, избийте ги и првърнете земята им в мюсюлманска земя.
Алах също казва в корана
Този който се опитва да съди думите ми, не е мюсюлманин и по закон се наказва със смърт,

25.   24, ако това наистина е вярно, то кУранът е подходящ за разпалки, тоалетна хартия и тампони. :)

Black Sabbath

26.   До 24
Гледай по ЮТЮБЕ видео наречено Аллахс чайлд брайдс.
В него една бивша мюсюлманка от Иран, много добре обяснява всичко това.

27.   До номер 24
Неща като "Коран" и "Алах" не съществуват, това са измислици и са написани с цел да се заблуждават хората! Исляма е демонска религия и учи мюсюлманите, които я следват на пълни глупости, промива им мозъците. Я погледнете и сравнете Библията и Корана. В Библията пише, че не трябва човек да отмъщава, а в Корана пише "Око за око, зъб за зъб", вие си правете сметката що за религия изповядват. Само се моля повече мюсюлмани да им светне лампичката и да си променят религията, докато е време, защото са в ОГРОМНА заблуда.
А, колкото до авторката-даже няма и да коментирам какво дири с мюсюлманин...

28.   До номер 27: Абсолютно си прав! Аз като цяло не си падам вярвяща, но ако трябва да избирам, естествено, че ще избера Христианството. Да не говорим, че 98% от хората около мен са такива. Може би някъде мога да бъда осъдена за тези думи, но Исляма е една от най-ужасните религии. Съжалявам, но за друга такава религия не съм чувала. Това НЕ са човешки неща, те буквално отнемат човешкото право на жената! Слава Богу, има мюсюлмани, които са нормални и са вярващи, но НЕ правят ония глупости и НЕ третират жените си по този жесток начин.