Споделена история от Тинейджърски

Как да го забравя
Помощ не знам какво ми става!!! Вече от 2 години не мога да забравя един човек. Проблемът обаче е, че той е много по-голям от мен. Не знам какво ми става, но откакто съм влюбена в него се случва нещо странно с мен. Това просто не съм аз. Не мога да се позная! До такава степен съм се привързала към него, че всяко нещо някак си ми напомня за него. Прибера ли се веднага почвам да мисля за него, преди сън отново, когато се събудя той ми е първата мисъл в главата. В училище също съм много разсеяна и не мога да се съсредоточа върху нищо. Не знам как да го забравя, но много ме боли поради причината че няма как да съм с него...

Коментари

1.   Не се обиждай, но “поради причинат, че няма как да съм с него” е най-абсурдната причина, която съм “чувал”. Не казваш на колко години си, не казваш реалната причина поради която не може да сте заедно… Как очакваш да получиш съвети (макар и не толкова добри от повечето хора тук), за да се опиташ да си решиш проблема? !

Гаро

2.   От авторката към 1- написала съм, че той е много по-голям от мен и именно това е причината поради която не мога да съм с него. Не искам да си казвам истинските години заради хейта, мога само да кажа че разликата ни с него е над 20 години..

3.   Аз пък съм така с една мацка, която ми е в главата от 7 години.
През това време съм се влюбвал в други поне 2 пъти, имал съм връзки, но винаги каквото и да правя, все за нея мисля.
Вече свикнах, но не е лесно. Просто се надявам, че ще намеря друга, която да е замени в мислите ми.

4.   Защо не сте заедно?
Колко по-голям е от теб?
Ако искаш да сте заедно защо не му пишеш?

5.   И аз съм била в същата ситуация. 1 година и 4 месеца... накрая беше лудница.. всичко мина все пак. Същото стана и миналата година, но за по-кратко. При мен е от възрастта, спокойно, всичко ще мине :)
Не мога да ти дам реални съвети, дори и не си писала точни неща. Времето помага, поне при мен.
А към номер 1: очевидно е, че в тази ситуация щом тя е казала, значи наистина не може да са заедно. Решила е, че няма смисъл да пише защо и какво. Изпадала съм 2 пъти в ситуации, в които и да искам, няма как да бъда с конкретния човек. С двама ми се е случвало.

6.   от авторката до 4-той е ДОСТА по-голям. Аз все още съм ученичка, а той е завършил преди много, много години. Разликата ни е над 20 години, пък да не говорим, че и над 30... Не мога да съм с него-той си има жена и голям син..

7.   Ако с това ще ти помогна да го забравиш :
1 - 20 години са сериозна разлика, още повече, че ти навярно си във възраст, в която тепърва влизаш в живота, а той вече е улегнал мъж
2 - той по всяка вероятност има семейство и деца, освен ако не е някакъв стар ерген, което е малко вероятно

8.   Скъпо момиче, факта че си има семейство и е зрял мъж па и отгоре си говори с ученички много по-млади от него, казва че не струва, че въобще не заслужава твоите внимание и любов. Като тръгнеш да мислиш за него си припомни това.

9.   Пак съм аз 4
И аз съм бил във подобна ситуация, но със момиче със аутизъм и шизофрения. Исках я обаче нямаше как да бъдем заедно. Месеци бях пихтия, че няма как да я имам. По-добре е дда го забравиш (знам, че е трудно), но няма друг начин. Щастието е недостижимо нещо. Никога не лети толкова близо до слънцето, клилата ти могат да се разтопят.

10.   Имам въпрос. Аз съм номер 5. Как така се влюби в зрял, улегнал, с дете и жена, мъж? Къде го срещна? Познаваш ли го добре, че да си влюбена или е почти изцяло на външен вид си го харесваш? Колега/приятел на баща ти ли е? Сериозно, но все пак ако искаш отговори, въпреки че е анонимно, просто ми е интересно.

11.   Към номер 10 от позната на авторката: Това е най умният коментар тук и аз това я питам!